|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Stal nierdzewna SUS304 | Pojemność zbiornika: | 240 * 135 * 100 mm |
|---|---|---|---|
| Wielkość urządzenia: | 265 * 165 * 220 mm | Moc ultradźwiękowa: | 120W |
| Częstotliwość: | 4000 Hz | Ogrzewanie: | 100 W |
| Podkreślić: | table top ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning equipments |
||
Specyfikacja:
| Model | JP-020S |
| Moc ultradźwiękowa | 60 / 120W (przetwornik 2-przewodowy) |
| Częstotliwość | 40 kHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 200 W |
| Pojemność baku | 3,2 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-30min regulowany |
| Podgrzewacz | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Kosz do prania | 1 szt |
| Pokrywa | zawierać |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 240 * 135 * 100 mm |
| Rozmiar jednostki | 265 * 165 * 220 mm |
| Wielkość opakowania | 340 * 245 * 310 mm |
| północny zachód | 3,6 kg |
| GW | 4,3 kg |
| Certyfikat | RoHs / CE |
Cechy:
1. zbiornik ze stali nierdzewnej ma odporność na zużycie i długą żywotność.
2. pojemność zbiornika: 3,2 L, z cyfrowym sterowaniem zegarem i nagrzewnicą
3. z koszem ze stali nierdzewnej
4. Używaj tylko wody z zaworem lub przemysłowego alkoholu i rozpuszczalnika, aby uzyskać wyższe wymagania czyszczenia
5. elektroniczny mikrokontroler układu sterowania. Elastyczne sterowanie obwodów, bardziej bezpieczne i stabilne
6. Temperatura przestrajana od 20 ° C do 80 ° C
7.certyfikacja: CE i RoHS
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370