|
Szczegóły Produktu:
|
| Zbiornik materiału: | nierdzewny SUS304 | Materiał obudowy: | ABS |
|---|---|---|---|
| Moc: | 35 W | Częstotliwość: | 4000 Hz |
| Zegar: | 18 ustawień timera | Kolor: | szaro-niebieski |
| Pojemność: | 600 ml | Wielkość urządzenia: | 206 × 152 × 132 mm |
| Kolor: | Niebieski | ||
| Podkreślić: | small ultrasonic cleaner,ultrasonic vegetable cleaner |
||
Specyfikacja:
| Model | JP-890 |
| Moc ultradźwiękowa | 35 W (przetwornik 1-przewodowy) |
| Częstotliwość | 42 KHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 20,6 L |
| Regulator czasowy | 18 Ustawienia cyfrowego zegara |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 155 x 95 x 52 mm |
| Rozmiar jednostki | 206 x 152 x 132 mm |
| Kolorowe pudełko | 245 × 175 × 165 mm |
| Wielkość kartonu | 545 × 510 × 355mm, 12szt / karton |
| północny zachód | 0,9 kg |
| GW | 1,1 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |
Cechy:
Myjka ultradźwiękowa może usunąć kurz, brud, z powierzchni biżuterii. 1 miuntes czysty!
1. Zbiornik ze stali nierdzewnej SUS 304 i obudowa ABS, wyjątkowy wygląd.
2. Cyfrowy klawisz dotykowy i wyświetlacz LED do ustawienia timera,
3. Z plastikowym koszem na pranie i wspornikiem zegarka.
4. Przeźroczysta pokrywa.
5. Delikatnie usuwając związki, odciski palców, mydło i inne zabrudzenia, nie będą zachmurzone, matowe ani zadrapania; Pomagają skrócić czas czyszczenia, poprawiają szybkość produkcji i jakość wykończenia.
6. Branża jubilerska, producent zegarków, laboratorium naukowe, uniwersytet, kliniki stomatologiczne, sklep z okularami i artykuły osobiste.
Produkt:

Przed i po:

Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370