|
Szczegóły Produktu:
|
| Materiał zbiorników: | Ze stali nierdzewnej | Materiał obudowy: | ABS |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 60W | Częstotliwość: | 4200 Hz |
| Zegar: | 5 ustawień timera | ||
| Podkreślić: | small ultrasonic cleaner,ultrasonic vegetable cleaner |
||
Automatyczne Biżuteria Zegarek Szklana Blazer Domowy Ultrasonic Cleaner 2.5L Mini Cyfrowy Zegar
Specyfikacja:
| Model | JP-4820 |
| Moc ultradźwiękowa | 60W (przetwornik 1pc) |
| Częstotliwość | 42KHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 2,5 L |
| Regulator czasowy | 5 Cyfrowych ustawień timera |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 250x150x80 MM |
| Wielkość jednostki | 290x223x185MM |
| Kolorowe pudełko | 340x250x235mm |
| Wielkość kartonu | 520x350x480mm, 4szt. / Karton |
| północny zachód | 2,4 kg |
| GW | 2,9 Kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |
Cechy:
1. Zbiornik ze stali nierdzewnej SUS 304 i obudowa ABS, znakomity wygląd.
2. Cyfrowy przycisk dotykowy i wyświetlacz LED do ustawiania timera,
3. Z plastikowym koszem do mycia i wspornikiem.
4. Przejrzysta okładka.
5. W delikatnym usuwaniu związków, odcisków palców, mydła i innych zabrudzeń nie będzie chmurka, matowa lub zarysowana; Pomagają zmniejszyć czas czyszczenia, poprawić szybkość produkcji i wykończyć jakość.




Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370