|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Stal nierdzewna SUS304 | Pojemność zbiornika: | 800 * 600 * 550 mm |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 3000W | Moc grzewcza: | 6000W |
| Zegar: | 1-99 minut | Grzejnik: | 20-95 ℃ |
| Napięcie: | AC 110 ~ 240V, 50Hz | ||
| Podkreślić: | ultrasonic cleaning device,ultrasonic washing machine |
||
30L Digital Touch Lab Przemysłowe urządzenie ultradźwiękowe z timerem grzejnym
Specyfikacja:
| Model | JP-600ST |
| Moc ultradźwiękowa | 3000W (przetworniki 50pcs) |
| Częstotliwość | 4000 Hz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Zbiornik | SUS304 |
| Moc grzewcza | 6000W |
| Pojemność baku | 264 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-99min regulowany |
| Podgrzewacz | 0 ~ 95 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 800 * 600 * 550 mm |
| Wielkość jednostki | 970 * 770 * 800 mm |
| Wielkość opakowania | 1190 * 860 * 980 mm |
| północny zachód | 161 kg |
| GW | 195 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008 / CE |
Cechy:
1. Zbiornik i obudowa ze stali nierdzewnej SUS 304.
2. Regulacja mocy zgodnie z ruchem wskazówek zegara, wyświetlacz LCD do ustawiania timera i nagrzewnicy,
3. kosz do prania ze stali nierdzewnej i pokrywa,
4. Pełne otwarcie pokrywy łatwe do napełniania wodą, zawór odwadniający do usuwania brudnej wody.
5. ultradźwiękowe roztwory czyszczące penetrują praktycznie każdy rodzaj gleby, w tym oleje, pozostałości, rozpuszczalniki, pasty i substancje chemiczne oraz inne substancje zanieczyszczające są bezpiecznie podnoszone i rozprowadzane, pozostawiając powierzchnię czystą i pozbawioną cząstek stałych; Nawet w szczelinach i otworach wewnętrznych.



Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370