|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Stal nierdzewna SUS304 | Pojemność: | 15L |
|---|---|---|---|
| Pojemność zbiornika: | 330 * 300 * 150 mm | Wielkość urządzenia: | 360 * 325 * 285 mm |
| Moc ultradźwiękowa: | 180 / 360W | Moc grzewcza: | 300W |
| Napięcie: | AC110-240 | ||
| Podkreślić: | table top ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning equipments |
||
Jak pracować.
Odkurzacz wykorzystuje energię ultradźwiękową (40 kHz) w postaci fal dźwiękowych, aby stworzyć miliony drobnych mikroskopijnych bąbelków w roztworze, który działa nawet w otwory i ukryte wgłębienia, rozluźniając brud na wszystkich powierzchniach, które dotyka roztworu. Ta akcja zwana kawitacją,
ultradźwiękowe roztwory czyszczące przenikają praktycznie do każdego rodzaju gleby, w tym: oleje, pozostałości, rozpuszczalniki, pasty i chemikalia oraz inne zanieczyszczenia są bezpiecznie unoszone i rozprowadzane, pozostawiając wygląd powierzchni, który jest czysty i pozbawiony cząstek stałych; nawet w szczelinach i wewnętrznych otworach.
Specyfikacja:
| Model | JP-060T |
| Moc ultradźwiękowa | 360W |
| Częstotliwość | 40 kHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 200 W |
| Pojemność baku | 15 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-30min regulowany |
| Podgrzewacz | 20 ~ 80ºC |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 300 * 300 * 150 mm |
| Rozmiar jednostki | 360 * 325 * 285 mm |
| Wielkość opakowania | 460 * 410 * 360 mm |
| północny zachód | 9,1 kg |
| GW | 10,3 kg |
| Certyfikat | RoHs / CE |
Co można zacisnąć za pomocą myjki ultradźwiękowej?
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370