|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Stal nierdzewna SUS 304 | Pojemność: | 38l |
|---|---|---|---|
| Moc grzewcza: | 1500W | Moc ultradźwiękowa: | 600W |
| Zegar: | Ustawienie 1-99 godzin | Częstotliwość: | 4000 Hz |
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning device |
||
Regulowana Przemysłowa Ultrasonic Cleaner, Zmywacz Ultradźwiękowy Instrumentu Benchtop
Jak pracować:
Ultradźwiękowe roztwory czyszczące penetrują praktycznie każdy rodzaj gleby, w tym: oleje, pozostałości, rozpuszczalniki, pasty i substancje chemiczne oraz inne substancje zanieczyszczające są bezpiecznie podnoszone i rozpraszane, pozostawiając powierzchnię czystą i pozbawioną cząstek stałych; Nawet w szczelinach i otworach wewnętrznych.
Specyfikacja:
| Model | JP- 120S T |
| Moc ultradźwiękowa | 600 W |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 15 00 W. |
| Pojemność baku | 38 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowe 1- 99 min regulowane |
| Podgrzewacz | 20 ~ 95 ° C |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 500 * 300 * 25 0 mm |
| Wielkość jednostki | 670 * 480 * 700 mm |
| Wielkość opakowania | 800 * 570 * 870 mm |
| północny zachód | 54 kg |
| GW | 70 kg |
| Certyfikat | RoHs / CE |



Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370