|
Szczegóły Produktu:
|
| Zbiornik materiału: | SUS304 | Pojemność zbiornika: | 154 * 88 * 65 mm |
|---|---|---|---|
| ultradźwiękowe częstotliwości: | 40KHz | Moc ultradźwiękowa: | 35W |
| Ustawienie timera: | 0 ~ 30 min regulowane | Wielkość urządzenia: | 176 * 162 * 130 mm |
| pakowania: | 12PCS / karton | ||
| Podkreślić: | skymen ultrasonic cleaner,ultrasonic bath cleaner |
||
Ultrasonic jewellry cleaner Profesjonalna ultradźwiękowa maszyna czyszcząca
Specyfikacje JP-008
40KHz
1.3L
Rozmiar zbiornika: 154 * 88 * 65 mm
| Model | JP-008 (cyfrowy) |
| Opis | Cyfrowy oczyszczacz ultradźwiękowy |
| Materiał | SUS304 |
| Pakiet | Karton |
| Rozmiar zbiornika | 150 × 85 x 65 mm |
| Wielkość jednostki | 180 × 110 × 130 mm |
| Opakowanie kartonów | 245x174x165mm |
| Moc ultradźwiękowa | 50W |
| regulator czasowy | 0 ~ 30min regulowane, 18-krotne |
| Częstotliwość | 42KHz |
| Pojemność baku | 800 ml |
| Szt. / Karton | 12PCS / karton |
| północny zachód | 0,9 kg |
| GW | 1,1 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Certyfikat | CE, FCC |

Z koszem i pokrywą SUS304
Informacje o firmie

Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370