|
Szczegóły Produktu:
|
| Materiał: | Dom ze stali nierdzewnej, zbiornik 304 | Moc ultradźwiękowa: | 600 W. |
|---|---|---|---|
| Regulator czasowy: | 1 ~ 30 minut, cyfrowa regulacja | Moc grzewcza: | 500 W. |
| Podgrzewacz: | normalny ~ 80 stopni | Zasilacz: | 110 V / 220 V. |
| Gwarancja: | 1 rok | Pojemność: | 30L |
| Wymiar zbiornika: | 500 x 300 x 200 mm | ||
| Podkreślić: | 40KHz Metalowe części do czyszczenia ultradźwiękowego,metalowe części do czyszczenia ultradźwiękowego SUS304,30L Dental Instrument Ultrasonic Cleaner |
||
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 30 L |
| Regulator czasowy | 1-30 minut, zegar cyfrowy |
| Podgrzewacz | 20 ° C do 80 ° C |
| Zasilacz | AC 100 ~ 120 V, 50/60 Hz |
| AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz | |
| Moc ultradźwiękowa | 600W |
| Moc grzewcza | 500 W, cyfrowe ogrzewanie |
| Rozmiar zbiornika | 500 x 300 x 200 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Rozmiar jednostki | 530 x 325 x 325 mm (dł. X szer. X wys.) |
| wielkość paczki | 635 x 405 x 390 mm (dł. X szer. X wys.) |
| północny zachód | 15 kg |
| GW | 16 kg |
Ciepłe wskazówki dotyczące funkcji ogrzewania:
Przeczytaj to przed użyciem myjki ultradźwiękowej.Dzięki!
![]()
O Skymen:
![]()
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370