|
Szczegóły Produktu:
|
| Materiał: | SUS304 / SUS316 | Orzecznictwo: | CE,RoHS,CSA,FCC |
|---|---|---|---|
| Typ maszyny: | Przemysłowy myjka ultradźwiękowa | Paliwo: | Elektryczny |
| Stan: | Nowy | Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online |
| Pojemność: | 38L | Ultraonic Power: | 600 W. |
| Podkreślić: | Przemysłowa myjka ultradźwiękowa 38L,przemysłowa myjka ultradźwiękowa 600W,Środek do czyszczenia części zamiennych łodzi FCC |
||
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 28 000 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 38L |
| Regulator czasowy | 1-99 minut, zegar cyfrowy |
| Podgrzewacz | 20 ° C do 80 ° C |
| Zasilacz | AC 100 ~ 120 V, 50/60 Hz |
| AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz | |
| Moc ultradźwiękowa | 600W |
| Moc grzewcza | 1500 W, cyfrowe ogrzewanie |
| Regulacja mocy | 240 W ~ 600 W. |
| Rozmiar zbiornika | 500 × 300 × 250 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Rozmiar jednostki | 735 * 500 * 695 mm (dł. X szer. X wys.) |
| wielkość paczki | 790x570x870mm (skrzynka drewniana) |
| NW / GW | 51 kg / 72 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
Dostosuj dostępne
![]()
Firma Wprowadzenien
Jesteśmy producentem myjek ultradźwiękowych i działamy w tej branży już od ponad 13 lat.Mamy dwie potężne fabryki, jedną zlokalizowaną w Shenzhen, a drugą w Shaoguan, aby zapewnić produkcję, a także nasz profesjonalny zespół inżynierów, który przygotuje dobry plan czyszczenia dla naszego klienta.
![]()
FAQ
P: Jaka jest zaleta myjki ultradźwiękowej Skymen?
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370