|
Szczegóły Produktu:
|
| Orzecznictwo: | CE,RoHS,CSA,FCC,EMF | Materiał: | SUS 304L / SUS 316L |
|---|---|---|---|
| Typ maszyny: | Przemysłowy myjka ultradźwiękowa | Paliwo: | Elektryczny |
| Stan: | Nowy | Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online |
| Moc (W): | 900 W. | Cpacity: | 49L |
| Rozmiar zbiornika: | 400 * 350 * 350 mm | ||
| Podkreślić: | Golf Clubs Industrial Ultrasonic Cleaner,SUS 316L Industrial Ultrasonic Cleaner,900W Industrial Ultrasonic Cleaner |
||
Zdjęcia produktu
![]()
![]()
![]()
![]()
Szczegóły produktu
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 KHz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 49 L |
| Transduktor | 18 sztuk |
| Zasilacz | AC 220 V. |
| Moc grzewcza | 1500W |
| Moc ultradźwiękowa | 900 W. |
| Rozmiar zbiornika | 400 * 350 * 350 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Całkowity rozmiar | 650 * 555 * 600 mm (dł. X szer. X wys.) |
| północny zachód | 60kg |
| GW | 75 kg |
Dostosuj dostępne
Wprowadzenie firmy
Jesteśmy producentem myjek ultradźwiękowych i działamy w tej branży już od ponad 13 lat.Mamy dwie potężne fabryki, jedną zlokalizowaną w Shenzhen, a drugą w Shaoguan, aby zapewnić produkcję, a także nasz profesjonalny zespół inżynierów, który przygotuje dobry plan czyszczenia dla naszego klienta.
![]()
FAQ
P: Jaka jest zaleta myjki ultradźwiękowej Skymen?
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370