|
Szczegóły Produktu:
|
| Orzecznictwo: | CE,RoHS,CSA,FCC,EMF | Materiał: | Metal / cewka, szkło / ceramika, stal nierdzewna, SUS 304L / SUS 316L |
|---|---|---|---|
| Typ maszyny: | Przemysłowy myjka ultradźwiękowa | Paliwo: | Elektryczny |
| Stan: | Nowy | Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Rodzaj czyszczenia: | Przemysłowa myjka ultradźwiękowa, zanurzenie / namaczanie | Moc (W): | 3600 W. |
| Wymiary (L * W * H): | 1000x600x600mm | Posługiwać się: | Odtłuszczanie, Mycie pojemników / butelek, Mycie części inżynieryjnych, Sterylizacja / Dezynfekcja, |
| Przemysłowy myjka ultradźwiękowa: | Czyszczenie przemysłowe za pomocą | ||
| Podkreślić: | Przemysłowa ultradźwiękowa maszyna czyszcząca 360L,przemysłowa ultradźwiękowa maszyna czyszcząca o mocy 3600W,ultradźwiękowa myjka EMF SUS304 |
||
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 KHz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 360 litrów |
| Transduktor | 72szt |
| Funkcja filtracji | Wyposażony w system filtracji o dokładności filtracji 5μ |
| Regulator czasowy | Regulacja 1-99 godzin |
| Podgrzewacz | Regulacja od 20 ° C do 95 ° C |
| Zasilacz | AC380V, 3 fazy / 60 Hz AC220V, 3 fazy / 60 Hz |
| Moc grzewcza | 12000W |
| Moc ultradźwiękowa | 3600W |
| Generator | 2szt |
| Pudełko z przetwornikiem ultradźwiękowym | 4szt |
| Rozmiar zbiornika (dł. X szer. X wys.) | 1000x600x600mm |
| Rozmiar jednostki | 1250 * 1220 * 830 mm |
| Wielkość opakowania | 1370 * 1310 * 1125 mm Drewniana obudowa |
| Gwarancja | 1 rok |
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370