|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-720G | Pojemność zbiornika: | 360L |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 3600 W. | Moc grzewcza: | 9000 W. |
| częstotliwość: | 40 KHz / 28 KHz | Rozmiar wewnętrzny zbiornika: | 1000X600X600mm (L * W * H) |
| System cyklu filtracji: | 1 zestaw | Waga brutto: | 350 kg |
| Podkreślić: | 9000W Ogrzewanie Przemysłowe myjki ultradźwiękowe,Przemysłowe myjki ultradźwiękowe 360L,SUS201 Myjka ultradźwiękowa do kół samochodowych |
||
360L Ultrsonic Maszyna do czyszczenia kół samochodowych z ogrzewaniem 9000 W.
Specyfikacja:
| Model | JP-720G |
| Objętość zbiornika | 360L |
| Rozmiar zbiornika wewnętrznego | 1000X600X600mm |
| Przetworniki | 72szt 50W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwiękowa | 3600W |
| Moc grzewcza | 9000W |
| Frenquency | 28 KHz / 40 KHz |
| System cyklu filtracji | 1 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 1200 * 1250 * 1000 mm |
| Wielkość opakowania | 1380 * 1350 * 1150 mm |
| Regulator czasowy | Regulacja w zakresie 0 ~ 99 minut |
| Podgrzewacz | Regulacja temperatury w pomieszczeniu ~ 99 ℃ |
| Materiał powłoki | SUS201 |
| Grubość skorupy | 1mm |
| Grubość zbiornika | 2mm |
| Materiał zbiornika | Domyślnie SUS 304, może to być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 110 V;AC 220 V. |
| północny zachód | 320KG |
| GW | 350 kg owinięte folią w drewnianej skrzynce |
| Czas realizacji | 12 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Przefiltruj brudną wodę;utrzymuj wodę w zbiorniku w czystości;obniżyć częstotliwość wymiany wody |
Ta sama seria o różnym rozmiarze:
| Model | Rozmiar zbiornika | Tom | Ultradźwiękowy Moc |
Ogrzewanie Moc |
Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt) | |
| JP-120G | 500X300X250 | 38L | 600W | 1500W | 12szt |
| JP-180G | 500X350X300 | 53L | 900W | 1500W | 18 sztuk |
| JP-240G | 550X400X350 | 77L | 1200W | 3000W | 24szt |
| JP-300G | 550X450X400 | 99L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-301G | 800X300X400 | 96L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-360G | 600X500X450 | 135L | 1800W | 4500W | 36szt |
| JP-480G | 700X500X500 | 175L | 2400W | 6000 W. | 48szt |
| JP-600G | 800X600X550 | 246L | 3000W | 6000 W. | 60szt |
| JP-720G | 1000X600X600 | 360L | 3600W | 9000W | 72szt |
| JP-1108G | 1000X900X600 | 540L | 5400W | 18000W | 108szt |
| JP-1144G | 1200X1000X800 | 960L | 7200W | 27000W | 144szt |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
cechy
1. Cyfrowy wyświetlacz LED
2. Szybkie i skuteczne czyszczenie, wygodne dla użytkowników
3. Czyste pierścionki, kolczyki, naszyjniki, nowe cechy diamentów,
4. Używaj tylko wody z kranu lub dodaj niewielką ilość detergentu dla lepszego czyszczenia
5. Efekt czyszczenia jest oczywisty
6. Przedmioty czyszczone lśnią jak nowe
7. Kompaktowa konstrukcja obudowy w celu zmniejszenia hałasu
Pokaz efektu czyszczenia:
![]()
Zasada działania:
Zasada działania ultradźwiękowej maszyny czyszczącej polega głównie na zamianie energii dźwiękowej źródła częstotliwości ultradźwiękowej mocy na drgania mechaniczne przez przetwornik oraz na naświetlaniu fali ultradźwiękowej do płynu czyszczącego w rowku przez ścianę zbiornika czyszczącego.Dzięki promieniowaniu fal ultradźwiękowych mikropęcherzyki w cieczy w zbiorniku mogą być wprawiane w drgania pod wpływem fal dźwiękowych.Adsorpcja brudu i powierzchni członu czyszczącego jest niszczona, powodując zmęczenie zniszczonej warstwy brudu, która ma zostać odrzucona, a wibracje pęcherzyków gazu szorują stałą powierzchnię.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370