|
Szczegóły Produktu:
|
| Orzecznictwo: | CE;FCC; ROHS | Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Typ maszyny: | Przemysłowy myjka ultradźwiękowa | Paliwo: | maszyna do czyszczenia wtryskiwaczy paliwa |
| Stan: | do czyszczenia części okuć | Zapewniona obsługa posprzedażna: | wsparcie online vido |
| Za pomocą: | Zastosowanie przemysłowe | Funkcjonować: | Elektroliza i czyszczenie ultradźwiękowe |
| Pojemność: | 360L | Moc ultradźwiękowa: | 3600 W. |
| Podkreślić: | SUS304 Ultradźwiękowy środek do czyszczenia silnika,3600 W ultradźwiękowy środek do czyszczenia silnika,360 litrowy cyfrowy środek do czyszczenia ultradźwiękowego |
||
Szczegóły Produktu
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 KHz / 28 KHz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 360 litrów |
| Transduktor | 72szt |
| Regulator czasowy | Regulacja 1-99 godzin |
| Podgrzewacz | Regulacja od 20 ° C do 95 ° C |
| Zasilacz | AC380V, 3 fazy / 60 Hz |
| Moc grzewcza | 9000W |
| Moc ultradźwiękowa | 3600W |
| Generator | 2szt |
| Pudełko z przetwornikiem ultradźwiękowym | 4szt |
| Rozmiar zbiornika (dł. X szer. X wys.) | 1000x600x600mm |
| Gwarancja | 1 rok |
![]()
Dostosowany jest dostępny
Kontrola jakości:
Kontrola jakości dokładnie sprawdzałaby surowiec krok po kroku, aby zapewnić jakość produktu.
Jako sprzedawca prześledzilibyśmy również proces produkcji, aby zapewnić 100% zgodność maszyny z próbką
100% kontrola produktów, mikażda jednostka będzie testować co najmniej 4 godziny przed zapakowaniem.
Wszyscy w Skymen próbowaliby wspólnie z Tobą rozwiązać problemy.
![]()
Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd., który zajmuje się myjką ultradźwiękową od ponad 7 lat.Naszymi głównymi produktami są myjki ultradźwiękowe o różnej wydajności.
Nasza firma jest znanym producentem ultradźwięków zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą.Produkt wysokiej jakości ipo wyprzedażach usługi są dostępne u nas.
Nie tylko standardowa myjka ultradźwiękowa, każdy niestandardowy może zostać zaprojektowany przez naszego inżyniera.
Sugestia i rysunek są dla Ciebie profesjonalne.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, udzielenia cennych wskazówek i przeprowadzenia negocjacji biznesowych.
![]()
Uwaga:
1. rozmiar zbiornika i inne funkcje mogą być wykonane na zamówienie
2. logo klienta jest dopuszczalne
3. pakowanie w drewnianą skrzynkę
4. czas realizacji do uzgodnienia w zależności od ilości.i niestandardowe wymagania
FAQ
P: Jaka jest zaleta myjki ultradźwiękowej Skymen?
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370