|
Szczegóły Produktu:
|
| Orzecznictwo: | CE;FCC; ROHS | Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Typ maszyny: | Przemysłowy myjka ultradźwiękowa | Paliwo: | maszyna do czyszczenia wtryskiwaczy paliwa |
| Stan: | do czyszczenia części okuć | Zapewniona obsługa posprzedażna: | wsparcie online vido |
| Za pomocą: | Zastosowanie przemysłowe | Funkcjonować: | Elektroliza i czyszczenie ultradźwiękowe |
| Podkreślić: | Myjka ultradźwiękowa do elektrolizy 2160W,Myjka ultradźwiękowa do elektrolizy SUS304,Myjka ultradźwiękowa do szkła optycznego 28KHz |
||
Szczegóły Produktu
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 28 KHz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304, δ2,0 mm |
| Zawór | Stander |
| Pojemność baku | 115 litrów |
| Transduktor | 36 sztuk, zastosuj japoński oscylator chipów „NTK” i importowaną technologię klejenia |
| Moc przetwornika | 60Watt / szt |
| Generator | 1 wbudowany generator ultradźwięków dużej mocy, japoński obwód modułu IGBT |
| Regulator czasowy | Regulacja 0-60 minut |
| Podgrzewacz | Regulacja od 20 ° C do 110 ° C, Ogrzewanie za pomocą odlewanej aluminiowej płyty grzejnej |
| Zalecana temperatura | 50-70 ° C, cyfrowa regulacja temperatury z automatyczną kontrolą stałej temperatury |
| Zasilacz | Napięcie robocze 240 V AC ± 10%, 1 faza |
| Wtyczka | Wtyczka brytyjska (wtyczka 3-pinowa) |
| Wyjście elektrolizy | Napięcie: 0-15 V prąd: 0-50A |
| Czyszczenie Bascket | Wyposażony w bascket do elektrolizy i główny bascket |
| Bascket Max Load łożysko | 80 kg |
| System filtrów | Zastosowano pompę odporną na korozję „Expo” |
| Rozmiar filtra | Filtr 10-calowy z dokładnością filtracji 20μ |
| Skład rurociągu | składa się z zaworu wodnego, filtra, filtra, pompy wodnej itp. |
| Moc grzewcza | 3KW |
| Moc ultradźwiękowa | 2160W |
Wcześniejsze
![]()
![]()
![]()
Dostosowany jest dostępny
Kontrola jakości:
Kontrola jakości dokładnie sprawdzałaby surowiec krok po kroku, aby zapewnić jakość produktu.
Jako sprzedawca prześledzilibyśmy również proces produkcji, aby zapewnić 100% zgodność maszyny z próbką
100% kontrola produktów, mikażda jednostka będzie testować co najmniej 4 godziny przed zapakowaniem.
Wszyscy w Skymen próbowaliby wspólnie z Tobą rozwiązać problemy.
![]()
Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd., który zajmuje się myjką ultradźwiękową od ponad 7 lat.Naszymi głównymi produktami są myjki ultradźwiękowe o różnej wydajności.
Nasza firma jest znanym producentem ultradźwięków zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą.Produkt wysokiej jakości ipo wyprzedażach usługi są dostępne u nas.
Nie tylko standardowa myjka ultradźwiękowa, każdy niestandardowy może zostać zaprojektowany przez naszego inżyniera.
Sugestia i rysunek są dla Ciebie profesjonalne.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, udzielenia cennych wskazówek i przeprowadzenia negocjacji biznesowych.
![]()
Uwaga:
1. rozmiar zbiornika i inne funkcje mogą być wykonane na zamówienie
2. logo klienta jest dopuszczalne
3. pakowanie w drewnianą skrzynkę
4. czas realizacji do uzgodnienia w zależności od ilości.i niestandardowe wymagania
FAQ
P: Jaka jest zaleta myjki ultradźwiękowej Skymen?
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370