|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | 060S | Pierwsza objętość zbiornika: | 15L |
|---|---|---|---|
| Rozmiar zbiornika: | 330 * 300 * 150 mm | Moc ultradźwiękowa: | 360 W. |
| Moc grzewcza: | 300 W. | częstotliwość: | 40 Khz |
| Regulator czasowy: | Regulacja w zakresie 0 ~ 30 minut | Temperatura: | Regulacja w zakresie 20 ~ 80 ℃ |
| Podkreślić: | Stołowa myjka ultradźwiękowa 360 W,stacjonarna myjka ultradźwiękowa 15L,szklany pojemnik z kroplomierzem Myjka ultradźwiękowa |
||
Narzędzia chirurgiczne Myjka ultradźwiękowa do szklanych pojemników z kroplomierzem Narzędzia laboratoryjne 40KHz 15L 360W
Specyfikacja:
| Model | 060S |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Materiał skorupy | SUS304 |
| Pojemność | 15L |
| Regulator czasowy | Regulacja w zakresie 0 ~ 30 minut |
| Temperatura | Regulacja w zakresie 20 ~ 80 ℃ |
| Rodzaj zasilania 1 | AC 100 ~ 120 V, 50/60 Hz |
| Rodzaj zasilania 2 | AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz |
| Wartość drenażu | 1 zestaw |
| Moc ultradźwiękowa | 360W |
| Moc grzewcza | 300W |
| Wymiar wewnętrzny zbiornika | 330 * 300 * 150 mm |
| Wymiar jednostkowy | 400 * 350 * 280 mm |
| Wielkość opakowania | 465 * 420 * 345 mm |
| północny zachód | 9,4 kg |
| GW | 10,5 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Certyfikat | SGS i FCC oraz CE i RoHS |
Podobne modele o różnej pojemności:
| Model | Pojemność | Rozmiar zbiornika | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| (L) | (L * W * H) mm | (W) | (W) | (KHz) | |
| 008 | 0.8 | 150 * 85 * 65 | 35 | 0 | 40 |
| 009 | 0.9 | 150 * 135 * 65 | 60 | 100 | 40 |
| 010T | 2 | 150 * 165 * 100 | 60 | 100 | 40 |
| 020S | 3.2 | 240 * 135 * 100 | 120 | 100 | 40 |
| 030S | 4.5 | 300 * 150 * 100 | 180 | 200 | 40 |
| 031S | 6.5 | 300 * 150 * 150 | 180 | 200 | 40 |
| 040S | 10 | 300 * 240 * 150 | 240 | 200 | 40 |
| 060S | 15 | 330 * 300 * 150 | 360 | 300 | 40 |
| 080S | 22 | 500 * 300 * 150 | 480 | 500 | 40 |
| 100S | 30 | 500 * 300 * 200 | 600 | 500 | 40 |
![]()
Wizerunek:![]()
![]()
Detale:![]()
Jeśli chcesz wybrać inną funkcję, zapoznaj się z przewodnikiem zakupu, jak poniżej:
1. Wybierz odpowiedni rozmiar zbiornika na podstawie obiektów czyszczących, rozmiar można dostosować
2. Wybierz odpowiednią częstotliwość, 40 kHz do powszechnego użytku i 28 kHz do usuwania oleju przy dużych obciążeniach
3. Wybierz materiał zbiornika oparty na rozpuszczalniku, SUS304 lub SUS316L
4. Inne funkcje opcjonalne, zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego + zbiornik do płukania ultradźwiękowego;Zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego + mieszanie powietrza Zbiornik do płukania;Zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego + Zbiornik do płukania wodą;Zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego + Zbiornik do suszenia gorącym powietrzem;System filtracji oleju: recykling detergentu pozwala zaoszczędzić dużo kosztów.
Podanie:
Przemysł jubilerski, przemysł medyczny, fabryka elektroniczna, fabryka odlewów, warsztat samochodowy, warsztat diesla, przemysł samochodowy, laboratorium naukowe, uniwersytet, kliniki dentystyczne, sklep okularowy, sklep z narzędziami metalowymi, przemysł poligraficzny.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370