|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | 030S | Pierwsza objętość zbiornika: | 4,5 l |
|---|---|---|---|
| Rozmiar zbiornika: | 300 * 150 * 100 mm | Moc ultradźwiękowa: | 180 W. |
| Moc grzewcza: | 200w | częstotliwość: | 40 Khz |
| Regulator czasowy: | Regulacja w zakresie 0 ~ 30 minut | Temperatura: | Regulacja w zakresie 20 ~ 80 ℃ |
| materiały: | stal nierdzewna 304 | ||
| Podkreślić: | 4,5L ultradźwiękowy środek do czyszczenia części,180W ultradźwiękowy środek do czyszczenia części |
||
Trwała, stołowa myjka ultradźwiękowa 4,5 l 180 W Do instrumentów chirurgicznych leb Instrumenty muzyczne
Specyfikacja
| Model | 030S |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Materiał skorupy | SUS304 |
| Pojemność | 4,5l |
| Regulator czasowy | Regulacja w zakresie 0 ~ 30 minut |
| Temperatura | Regulacja w zakresie 20 ~ 80 ℃ |
| Rodzaj zasilania 1 | AC 100 ~ 120 V, 50/60 Hz |
| Rodzaj zasilania 2 | AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 180W |
| Moc grzewcza | 200W |
| Wymiar wewnętrzny zbiornika | 300 * 150 * 100 mm |
| Wymiar jednostkowy | 270 * 185 * 230 mm |
| Wewnętrzny rozmiar opakowania | 410 * 255 * 320 mm |
| północny zachód | 4,75 kg |
| GW | 5,4 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Certyfikat | SGS i FCC oraz CE i RoHS |
Podobne modele o różnej pojemności:
| Model | Pojemność | Rozmiar zbiornika | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| (L) | (L * W * H) mm | (W) | (W) | (KHz) | |
| 008 | 0.8 | 150 * 85 * 65 | 35 | 0 | 40 |
| 009 | 0.9 | 150 * 135 * 65 | 60 | 100 | 40 |
| 010T | 2 | 150 * 165 * 100 | 60 | 100 | 40 |
| 020S | 3.2 | 240 * 135 * 100 | 120 | 100 | 40 |
| 030S | 4.5 | 300 * 150 * 100 | 180 | 200 | 40 |
| 031S | 6.5 | 300 * 150 * 150 | 180 | 200 | 40 |
| 040S | 10 | 300 * 240 * 150 | 240 | 200 | 40 |
| 060S | 15 | 330 * 300 * 150 | 360 | 300 | 40 |
| 080S | 22 | 500 * 300 * 150 | 480 | 500 | 40 |
| 100S | 30 | 500 * 300 * 200 | 600 | 500 | 40 |
Detale:
![]()
Sugerowana procedura czyszczenia ultradźwiękowego
We wszystkich przypadkach należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta, stosując proces czyszczenia ultradźwiękowego.To są reprezentatywne kroki.
Napełnij zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego zatwierdzonym roztworem do czyszczenia instrumentów medycznych, takim jak CLN-LR012 dostępnym w firmie Tovatech, zgodnie z dostarczonymi instrukcjami dotyczącymi rozcieńczania.Włącz odkurzacz, aby rozpocząć proces odgazowywania.W nowych rozwiązaniach ten krok usuwa powietrze, które zakłóca wydajność kawitacji i trwa około 10 minut.
W międzyczasie:
Po zakończeniu cyklu wyjąć instrumenty z myjki ultradźwiękowej i dokładnie wypłukać, aby usunąć wszelkie ślady roztworu czyszczącego.Płukanie wodą dejonizowaną pozwoli uniknąć zacieków.Jeśli narzędzia nie mają być natychmiast zdezynfekowane i wysterylizowane, upewnij się, że są dokładnie wysuszone i zabezpieczone.Po sterylizacji może nastąpić ponowny montaż części.
Powinny istnieć procedury ułatwiające wymianę zużytych roztworów do czyszczenia ultradźwiękowego.W niektórych przypadkach zaleca się spuszczenie roztworu oraz dokładne oczyszczenie i wysuszenie zbiorników po każdym cyklu czyszczenia ultradźwiękowego.Większość dostępnych obecnie rozwiązań jest biodegradowalna, co ułatwia ich usuwanie, ale należy skonsultować się z lokalnymi władzami w sprawie odpowiednich praktyk.
Podanie:
Przemysł jubilerski, przemysł medyczny, fabryka elektroniczna, fabryka odlewów, warsztat samochodowy, warsztat diesla, przemysł samochodowy, laboratorium naukowe, uniwersytet, kliniki dentystyczne, sklep okularowy, sklep z narzędziami metalowymi, przemysł poligraficzny.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370