|
Szczegóły Produktu:
|
| Materiał: | Dom ze stali nierdzewnej, zbiornik 304 | Moc ultradźwiękowa: | 360 W / 600 W. |
|---|---|---|---|
| Regulator czasowy: | 1 ~ 99 minut, regulacja cyfrowa | Moc grzewcza: | 300 W. |
| Podgrzewacz: | normalny ~ 80 stopni Celsjusza | Zasilacz: | 110 V / 220 V. |
| Gwarancja: | 1 rok | Pojemność: | 15L |
| Podkreślić: | 15L laboratoryjna myjka ultradźwiękowa,laboratoryjna myjka ultradźwiękowa 360 W,myjka ultradźwiękowa SUS304 |
||
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 15 L |
| Regulator czasowy | 0-99 minut, zegar cyfrowy |
| Podgrzewacz | 20 ° C do 80 ° C |
| Zasilacz | AC 100 ~ 120 V, 50/60 Hz |
| AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz | |
| Moc ultradźwiękowa | 360/600 W. Regulacja |
| Moc grzewcza | 300 W, cyfrowe ogrzewanie |
| Rozmiar zbiornika | 330 x 300 x 150 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Rozmiar jednostki | 500 x 357 x 320 mm (dł. X szer. X wys.) |
Zalety czyszczenia ultradźwiękowego:
· Stosowany do szerokiej gamy kształtów, rozmiarów i materiałów obrabianych przedmiotów
· Proces czyszczenia ultradźwiękowego delikatnie porusza części, pomagając w czyszczeniu;zmniejsza to ryzyko uszkodzenia części przemysłowych podczas czyszczenia
· Nie może wymagać demontażu części przed czyszczeniem.Niższe koszty pracy to większe zyski.
· Woda, mydło i rozpuszczalniki przyjazne dla środowiska są bezpieczne dla środowiska.Czyszczenie ultradźwiękowe zmniejsza / zastępuje niebezpieczne rozpuszczalniki czyszczące
· Krótkie czasy cykli oszczędzają czas, pieniądze i zwiększają wydajność zakładu
Koszty czyszczenia ultradźwiękowego:
· Niektóre elementy elektroniczne, takie jak urządzenia MEMS, takie jak żyroskopy, akcelerometry i mikrofony, mogą zostać uszkodzone lub zniszczone przez wibracje o wysokiej intensywności, którym są poddawane podczas czyszczenia ultradźwiękowego.
Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego Skymen
| Przemysł | Czyszczenie przedmiotów |
| biżuteria | Biżuteria, diamenty, złoto, wyroby srebrne, |
| maszyneria | Formy, części precyzyjne, części prasujące, części do kamer, łożyska, narzędzia sprzętowe |
| elektronika | Płytka drukowana, części elektroniczne, części do telewizorów, części komputerowe |
| Przemysł samochodowy | części silnika, skrzynia biegów, amortyzator, automatyczna dysza, cylinder, zawór |
| Dental & Medical | narzędzia dentystyczne, narzędzia medyczne, wtryskiwacz, narzędzia chirurgiczne, zakraplacz, szklany pojemnik |
| Poszycie i malowanie | części do polerowania, krajarka SUS, zastawa stołowa, galwanizacja |
| Przemysł spożywczy | Blacha do piekarnika, bojler, butelki, zakrętka do butelki, filtry |
| Producent optyczny i zegarków | soczewki optyczne, okulary, okulary przeciwsłoneczne, metal, złoto, biżuteria, diament, pasek do zegarka, osłona zegarka, wskazówka zegarka |
| włókienniczy | talerz dyszy spinningowej, części gumowe, formy plastikowe, zabawki |
| inni | pieczęć, klapa, monety, ceramika, karta bankowa, IGBT |
Standardowe modele Skymen:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
O Skymen:
![]()
FAQ:
P: Jakie są zalety myjki ultradźwiękowej Skymen w porównaniu z tradycyjnymi metodami czyszczenia?
O: 1. zminimalizuj użycie pracy fizycznej
· 2. czyścić i odtłuszczać bez użycia rozpuszczalników organicznych
· 3. oczyścić trudno dostępne miejsca produktów i usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia
· 4. skrócić procesy takie jak ekstrakcja, dyspersja, oczyszczanie, reakcje chemiczne
· 5.eliminuje kosztowne mechaniczne i chemiczne czyszczenie wymienników ciepła
P: Jaka częstotliwość jest lepsza dla moich części?
Odp .: Częstotliwość sugerowana jest na podstawie zanieczyszczeń w obiektach.
Częstotliwość 28 kHz jest silniejsza, lepsza do czyszczenia części samochodów / silników / pojazdów ciężarowych (usuń oleje, smary, pasty itp.)
40 kHz jest lepsze dla płytek drukowanych, części elektronicznych itp.
Towary o wyższej precyzji, wyższa częstotliwość.
P: Czy czyszczenie ultradźwiękowe może uszkodzić części?
Odp .: Chociaż efekt tysięcy implozji na sekundę jest bardzo silny, proces czyszczenia jest bezpieczny.Brak uszkodzeń przedmiotów codziennego użytku.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370