|
Szczegóły Produktu:
|
| Moc ultradźwiękowa: | 3600W | Częstotliwość ultradźwiękowa: | 28KHz/40KHz |
|---|---|---|---|
| Moc grzewcza: | 9000W | Napięcie: | 380 V / 415 V / 440 V Dostosuj |
| Gwarancja: | 1 rok | Stan: schorzenie: | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Wsparcie online | Pojemność baku: | 360L |
| Rozmiar zbiornika: | 1000*600*600mm | ||
| Podkreślić: | sprzęt do spawania ultradźwiękowego,generator spawania ultradźwiękowego |
||
Skymen Ultrasonic Cleaner Części samochodowe Pralka silnikowa 360L
Specyfikacja:
| Model | JP-720G |
| Objętość zbiornika | 360L |
| Rozmiar zbiornika wewnętrznego | 1000X600X600mm |
| Przetworniki | 72 szt. 50 W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwiękowa | 3600W |
| Moc grzewcza | 9000W |
| Częstotliwość | 28KHz/40KHz |
| System cyklu filtracji | 1 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 1200*1250*1000mm |
| Wielkość opakowania | 1380*1350*1150mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowany |
| Podgrzewacz | Temperatura w pomieszczeniu ~ 99 ℃ regulowana |
| Materiał powłoki | SUS201 |
| Grubość skorupy | 1mm |
| Grubość zbiornika | 2mm |
| Materiał zbiornika | Domyślny SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 110V;AC 220V |
| północny zachód | 320 KG |
| GW | 350 kg owinięte folią w drewnianej skrzynce |
| Czas realizacji | 12 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Przefiltruj brudną wodę;utrzymuj czystą wodę w zbiorniku;zmniejszyć częstotliwość podmiany wody |
Ta sama seria w różnych rozmiarach:
| Model | Rozmiar zbiornika | Tom | Ultradźwiękowy Moc |
Ogrzewanie Moc |
Transduktor |
| dł. * szer. * wys. (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt.) | |
| JP-120G | 500X300X250 | 38L | 600W | 1500W | 12 sztuk |
| JP-180G | 500X350X300 | 53L | 900W | 1500W | 18 sztuk |
| JP-240G | 550X400X350 | 77L | 1200W | 3000W | 24 szt. |
| JP-300G | 550X450X400 | 99L | 1500W | 3000W | 30 sztuk |
| JP-301G | 800X300X400 | 96L | 1500W | 3000W | 30 sztuk |
| JP-360G | 600X500X450 | 135L | 1800W | 4500W | 36 sztuk |
| JP-480G | 700X500X500 | 175L | 2400W | 6000W | 48 sztuk |
| JP-600G | 800X600X550 | 246L | 3000W | 6000W | 60 sztuk |
| JP-720G | 1000X600X600 | 360L | 3600W | 9000W | 72 szt. |
| JP-1108G | 1000X900X600 | 540L | 5400W | 18000W | 108 sztuk |
| JP-1144G | 1200X1000X800 | 960L | 7200W | 27000W | 144 sztuk |
![]()
Cechy
1. Cyfrowy wyświetlacz LED
2. Szybkie i skuteczne czyszczenie, wygodne dla użytkowników
3. Czyste pierścionki, kolczyki, naszyjniki, nowe cechy diamentów,
4. Używaj tylko wody z kranu lub dodaj niewielką ilość detergentu dla lepszego czyszczenia
5. Efekt czyszczenia jest oczywisty!
6. Środki czyszczące błyszczą jak nowe
7. Kompaktowa konstrukcja okładki w celu zmniejszenia hałasu
Efekt czyszczenia pokaż:
![]()
Zasada działania:
Zasada działania ultradźwiękowej maszyny czyszczącej polega głównie na konwersji energii dźwiękowej źródła częstotliwości ultradźwiękowej mocy na wibracje mechaniczne przez przetwornik i napromieniowaniu fali ultradźwiękowej do płynu czyszczącego w rowku przez ściankę zbiornika czyszczącego.Ze względu na promieniowanie fal ultradźwiękowych mikropęcherzyki w cieczy w zbiorniku mogą być utrzymywane w wibracji dzięki działaniu fal dźwiękowych.Adsorpcja brudu i powierzchnia elementu czyszczącego zostaje zniszczona, powodując zmęczeniowe uszkodzenie warstwy brudu, która ma zostać odrzucona, a wibracje pęcherzyka gazu szorują stałą powierzchnię.
![]()
![]()
![]()
![]()
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370