|
Szczegóły Produktu:
|
| Funkcja: | Automatyczne suszenie | Temperatura: | 20 ~ 250 ℃ |
|---|---|---|---|
| Materiał: | SUS304/SUS316 | Wymiar maszyny: | dł.10000*szer.1200*wys.1650 |
| Pasek PCV: | Szerokość paska wynosi 980mm | Podanie: | Przetwarzanie leków, przetwarzanie chemikaliów |
| Podkreślić: | sprzęt do zgrzewania ultradźwiękowego,zgrzewarka punktowa ultradźwiękowa |
||
Tunelowy piec do suszenia z siatki stalowej Taśma z siatki PCV używany elektryczny przemysłowy piec tunelowy
Zakres aplikacji:
Sprzęt, elektron,chemiczny,druk,Sportyekwipunek,przemysł obuwniczy,części samochodowei tak dalej.
| Wymiar graniczny | L10000 * W1200 * H1650 (można dostosować) |
| Efektywny wymiar suszenia | Całkowita długość 6000 mm, wysokość portu zasilającego wynosi 150 mm (regulowana) |
| Przekładnia pasowa PVC | Szerokość taśmy 980mm, wysokość rolki od podłoża 750±30 |
| Wysokość obszaru materiału | Górny obszar 2000 mm, dolny obszar 2000 mm |
| Materiał przenośnika | Przenośnik taśmowy z zielonego PVC |
| Materiał korpusu | TPoszycie powłoki jest pokryte powłoką na zimno o grubości 1,5 mm, wewnętrzna płyta jest z 304 pasztetem ze stali nierdzewnej |
| Zakres temperatury | RT ~ 250 ℃ (regulowany) |
| Źródło prądu | AC 380 V 3 frazy 50 Hz |
| Moc | 30KW (w zależności od wielkości i temperatury sprzętu) |
| Rura grzewcza | SElektryczna rura grzewcza ze stali nierdzewnej w kształcie litery U z płetwami |
| Typ przenoszenia wiatru |
Wiatr poziomy Up i wiatr w dół Wiatr prawy i lewy Twiatr z trzech stron |
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370