|
Szczegóły Produktu:
|
| częstotliwość: | 40 Khz | Pojemność baku: | 6,5 l |
|---|---|---|---|
| Regulator czasowy: | 1-30 minut, zegar cyfrowy | Napięcie (V): | 110,220 |
| Moc ultradźwiękowa: | Regulowany 90 W / 180 W. | Moc grzewcza: | 150 W, ogrzewanie cyfrowe |
| Podkreślić: | 180W 6 litrów Dental Ultrasonic Cleaner,40KHz ISO Dental Ultrasonic Cleaner,ISO9001 Ultrasonic Cleaner ze stali nierdzewnej |
||
6-litrowa grzałka ultradźwiękowa z myjką ultradźwiękową i timer z zaworem spustowym kosza ze stali nierdzewnej
Korzyści z czyszczenia ultradźwiękowego:
· Stosowany do szerokiej gamy kształtów, rozmiarów i materiałów obrabianych przedmiotów
· Proces czyszczenia ultradźwiękowego delikatnie przesuwa części, aby pomóc w czyszczeniu;zmniejsza to ryzyko uszkodzenia części przemysłowych podczas czyszczenia
· Nie może wymagać demontażu części przed czyszczeniem.Niższe koszty pracy to większe zyski.
· Woda, mydło i przyjazne dla środowiska rozpuszczalniki są bezpieczne dla środowiska.Czyszczenie ultradźwiękowe zmniejsza/zastępuje niebezpieczne rozpuszczalniki do czyszczenia
· Krótkie czasy cykli oszczędzają czas, pieniądze i zwiększają wydajność zakładu
Dane techniczne:
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 6,5 litra |
| Regulator czasowy | 1-30 minut, zegar cyfrowy |
| Podgrzewacz | 20°C do 80°C |
| Zasilacz | AC 100 ~ 120V, 50/60Hz |
| AC 220 ~ 240V, 50/60 Hz | |
| Moc ultradźwiękowa | Regulowany 180 W/90 W |
| Moc grzewcza | 200 W, ogrzewanie cyfrowe |
| Rozmiar zbiornika | 300 x 150 x 150 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Rozmiar jednostki | 325 x 180 x 225 mm (dł. x szer. x wys.) |
| wielkość paczki | 410 x 255 x 350 mm (dł. x szer. x wys.) |
| północny zachód | 5,5 kg |
| GW | 6,5 kg |
Cechy:
1. zbiornik ze stali nierdzewnej ma odporność na zużycie i długą żywotność.
2. pojemność zbiornika: 6,5 l (1,70 galona), z cyfrowym zegarem i sterowaniem grzałką;
3. Z koszem ze stali nierdzewnej, klawisz dotykowy
4. Użyj tylko wody z zakładkami lub przemysłowego środka do czyszczenia alkoholu i rozpuszczalnika, aby uzyskać większe wymagania dotyczące czyszczenia
5. mikrokontroler układu sterowania przemysłowego. elastyczne sterowanie płytkami drukowanymi, bezpieczniejsze i bardziej stabilne;
6. dodanie funkcji odgazowania, aby zapobiec utlenianiu obiektu podczas procesu czyszczenia.
7,1 roku gwarancji i części do wysłania do naprawy.
8, certyfikat FCC CE ROHS ISO9001 SGS
Podanie:
Przemysł jubilerski, przemysł medyczny, fabryka elektroniczna, fabryka formowania, warsztat samochodowy, warsztat diesla, przemysł samochodowy, laboratorium naukowe, uniwersytet, kliniki dentystyczne, sklep z okularami, sklep z narzędziami sprzętowymi.![]()
Szczegóły produktów:![]()
Uszczelka:
Kąpiel ultradźwiękowa*1
Kosz ze stali nierdzewnej * 1
Pokrywka * 1
Przewód zasilający*1
Instrukcja w języku angielskim * 1![]()
Czyszczenie ultradźwiękowe:![]()
Myjka ultradźwiękowa do blatu Skymen:![]()
Nasze Usługi:
1. A co z usługami posprzedażnymi?
Roczna gwarancja na myjkę ultradźwiękową Skymen.
W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych w okresie gwarancyjnym, części zamienne zostaną wysłane bezpłatnie.Wsparcie techniczne jest również dostępne po 1 roku.
2. Jakie są zalety ultradźwięków nad tradycyjnymi metodami czyszczenia?
Zminimalizuj wykorzystanie pracy ręcznej
Dokonuj czyszczenia i odtłuszczania bez użycia rozpuszczalników organicznych
Oczyść trudno dostępne obszary produktów i usuń wszelkiego rodzaju zabrudzenia
Skróć procesy takie jak ekstrakcja, dyspersja, oczyszczanie, reakcje chemiczne
Eliminuje kosztowne mechaniczne i chemiczne czyszczenie wymienników ciepła
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370