|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-301ST | Rozmiar zbiornika wewnętrznego: | 800*300*400mm |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość: | 28/40KHz | Transduktor: | 30 sztuk |
| Moc ultradźwiękowa: | 1500W | Moc grzewcza: | 3000W |
| Pojemność: | 96L | Podanie: | Czyszczenie form flanelowych w sprayu |
| Funkcjonować: | Usuwanie brudu, rdzy, oleju, smaru | Materiał: | SUS 304 |
| Podkreślić: | Przemysłowa myjka ultradźwiękowa w sprayu flanelowa,przemysłowa myjka ultradźwiękowa o mocy 3000 W,myjka ultradźwiękowa FCC SUS304 |
||
Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia form flanelowych w sprayu 80 * 30 * 40 CM z funkcją ogrzewania
Dane techniczne:
| Nazwa modelu | JP-301ST |
| Rozmiar zbiornika wewnętrznego | 80*30*40mm |
| Podanie | Forma do czyszczenia flaneli w sprayu |
| Funkcjonować | Usuwanie zabrudzeń, oleju, rdzy, smaru |
| Funkcja | Brak uszkodzeń precyzyjnej formy! |
| Pojemność baku | 96L |
| Transduktor | 30 sztuk |
| Moc ultradźwiękowa | 1500W |
| Moc grzewcza | 3000W |
| Kontrola czasu | 0~99 minut |
| Kontrola temperatury | 20~95℃ |
| Wlot/wylot wody | tak |
| Napięcie | 220V / 110V |
| Model | Pojemność | Rozmiar zbiornika | Przetworniki | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| (L) | (L * W * H) mm | (szt.) | (W) | (W) | (KHz) | |
| JP-120ST | 38 | 500X300X250 | 12 | 600 | 1500 | 28/40 |
| JP-180ST | 53 | 500X350X300 | 18 | 900 | 1500 | 28/40 |
| JP-240ST | 77 | 550X400X350 | 24 | 120 | 3000 | 28/40 |
| JP-300ST | 99 | 550X450X400 | 30 | 1500 | 3000 | 28/40 |
| JP-301ST | 99 | 800X300X400 | 30 | 1500 | 3000 | 28/40 |
| JP-360ST | 135 | 600X500X450 | 36 | 1800 | 4500 | 28/40 |
| JP-480ST | 175 | 700X500X500 | 48 | 2400 | 6000 | 28/40 |
| JP-600ST | 264 | 800X600X550 | 60 | 3000 | 6000 | 28/40 |
| JP-720ST | 360 | 1000X600X600 | 72 | 3600 | 9000 | 28/40 |
| JP-1108ST | 540 | 1000X900X600 | 108 | 5400 | 18000 | 28/40 |
| JP-1144ST | 960 | 1200X1000X800 | 144 | 7200 | 27000 | 28/40 |
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370