|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-120S | Pierwsza objętość zbiornika: | 38L |
|---|---|---|---|
| rozmiar zbiornika: | 500*300*250mm | Moc ultradźwięków: | 720 W |
| Moc grzewcza: | 800 W | Częstotliwość: | 40 kHz |
| Ustawienie czasu: | 0 ~ 30 minut regulowane | Temperatura: | Regulacja 20 ~ 80 ℃ |
| Wartość odpływu: | W prawej stronie | Waga: | 20kg |
| Podkreślić: | Montaż sprzętu ultradźwiękowa maszyna czyszcząca,ultradźwiękowa maszyna czyszcząca 38L,regulowana czasowo myjka ultradźwiękowa skymen |
||
Sprzęt do czyszczenia ultradźwiękowego urządzenia 38L Duża moc 720W
KRÓTKIE WPROWADZENIE MASZYNY:
Ultradźwiękowa maszyna czyszcząca ma szeroki zakres zastosowań czyszczących, stosowanych głównie w przemyśle elektronicznym, maszynowym, optycznym, medycznym, galwanotechnicznym, powlekającym i próżniowym.Szczególnie nadaje się do czyszczenia części o skomplikowanych kształtach powierzchni, takich jak czyszczenie szczelin, rowków, głębokich otworów i pogłębiaczy na elementach precyzyjnych.Jednocześnie może oczyścić powierzchnię części z oleju, rdzy i tlenku.Szczególnie nadaje się do czyszczenia różnych wyrobów szklanych oraz narzędzi wewnętrznych i chirurgicznych w przemyśle farmaceutycznym.Nie tylko może osiągnąć cel czyszczenia, ale może również zmiażdżyć różne mikroorganizmy i patogeny przyczepione do wewnętrznych i zewnętrznych ścian naczyń szklanych, aby uzyskać czyszczenie, dezynfekcję i sterylizację.Rola.
Specyfikacja:
| Model | JP-120S |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Materiał powłoki | SUS304 |
| Pojemność | 30L |
| Wartość odpływu | tak |
| Regulator czasowy | 0 ~ 30 minut regulowany |
| Temperatura | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Typ zasilacza 1 | AC 100~120V, 50/60Hz |
| Typ zasilacza 2 | AC 220~240V, 50/60Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 720W |
| Moc grzewcza | 800W |
| Wymiar wewnętrzny zbiornika | 500*300*250mm |
| Wymiar jednostkowy | 585*347*385mm |
| Wielkość opakowania | 680*455*450mm |
| północny zachód | 19kg |
| GW | 20kg |
| Certyfikat | FCC i CE i RoHS i REACH |
Podobne modele o różnej pojemności:
| Model | Pojemność | Rozmiar zbiornika | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| (L) | (L * W * H) mm | (W) | (W) | (KHz) | |
| 008 | 0,8 | 150*85*65 | 35 | 0 | 40 |
| 009 | 0,9 | 150*135*65 | 60 | 100 | 40 |
| 010S | 2 | 150*165*100 | 60 | 100 | 40 |
| JP-020S | 3.2 | 240*135*100 | 120 | 100 | 40 |
| JP-030S | 4,5 | 300*150*100 | 180 | 200 | 40 |
| JP-031S | 6,5 | 300*150*150 | 180 | 200 | 40 |
| JP-040S | 10 | 300*240*150 | 240 | 200 | 40 |
| JP-060S | 15 | 330*300*150 | 360 | 300 | 40 |
| JP-080S | 22 | 500*300*150 | 480 | 500 | 40 |
| JP-100S | 30 | 500*300*200 | 600 | 500 | 40 |
| JP-120S | 38 | 500*300*250 | 720 | 800 | 40 |
Obraz:
![]()
![]()
Efekt czyszczenia:
![]()
![]()
![]()
Certyfikat
Skymen przeszedł fabrykę skontrolowaną przez Kmart w 2015 roku, podjętą przez SGS, oraz audyt Kodeksu Postępowania przeprowadzony przez Birgmę, a każdego roku audyt fabryczny przeprowadzony przez
SGS, CE, ROHS, ISO9001: 2008, FCC, C-Tick, Hi-New Technology Enterprise
![]()
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370