|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-120S | Pierwsza pojemność zbiornika: | 38L |
|---|---|---|---|
| Pojemność zbiornika: | 500 * 300 * 250 mm | Moc ultradźwiękowa: | 720 W. |
| Moc grzewcza: | 800W | Częstotliwość: | 40 kHz |
| Ustawienie czasu: | Regulowany w zakresie 0 ~ 30 minut | Temperatury: | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Wartość odpływu: | Po prawej stronie | Waga: | 20 kg |
| Podkreślić: | myjka ultradźwiękowa,myjka stołowa |
||
38L Ultradźwiękowa myjnia laboratoryjna o dużej pojemności 38 l 720 W z funkcją ogrzewania
Zaleta myjki ultradźwiękowej
1. Ultradźwięki są przeprowadzane w cieczy, a wszystkie powierzchnie, które mogą wejść w kontakt z cieczą, mogą zostać oczyszczone. Ma nieoczekiwany wysoki efekt czyszczenia na obiektach o skomplikowanych kształtach i strukturach, wielu szczelinach lub małych ślepych otworach
2. Zaoszczędź czas i wysiłek, nowe doświadczenie. Użytkownik musi jedynie włożyć przedmiot do czyszczenia do pralki, włączyć funkcję ultradźwiękową, a czyszczony obiekt zostanie odświeżony.
3. Ochrona środowiska i bezpieczeństwo. Czyszczenie ultradźwiękowe znacznie poprawia skuteczność czyszczenia, jednocześnie znacznie zmniejszając zużycie środków chemicznych i zmniejszając zanieczyszczenie środowiska.
4. Zdrowy i piękny. Ultradźwięki mogą stymulować nerwy obwodowe, masować punkty akupunkturowe, przyspieszać krążenie krwi, usuwać komórki martwicze, usuwać łupież, modzele itp., Promować metabolizm oraz sprawić, że skóra jest zdrowsza i piękniejsza.
Specyfikacja :
| Model | JP-120S |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Materiał skorupy | SUS304 |
| Pojemność | 30L |
| Wartość odpływu | tak |
| Regulator czasowy | Regulowany w zakresie 0 ~ 30 minut |
| Temperatura | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Typ zasilacza 1 | Prąd przemienny 100 ~ 120 V, 50/60 Hz |
| Typ zasilacza 2 | Prąd przemienny 220 ~ 240 V, 50/60 Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 720 W. |
| Moc grzewcza | 800 W. |
| Wymiar wewnętrzny zbiornika | 500 * 300 * 250 mm |
| Wymiar jednostkowy | 585 * 347 * 385 mm |
| Wielkość opakowania | 680 * 455 * 450 mm |
| północny zachód | 19 kg |
| GW | 20 kg |
| Certyfikat | FCC i CE oraz RoHS i REACH |
Podobne modele o różnej pojemności:
| Model | Pojemność | Rozmiar zbiornika | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| (L) | (L * W * H) mm | (W) | (W) | (KHz) | |
| 008 | 0,8 | 150 * 85 * 65 | 35 | 0 | 40 |
| 009 | 0,9 | 150 * 135 * 65 | 60 | 100 | 40 |
| 010S | 2) | 150 * 165 * 100 | 60 | 100 | 40 |
| JP-020S | 3.2 | 240 * 135 * 100 | 120 | 100 | 40 |
| JP-030S | 4.5 | 300 * 150 * 100 | 180 | 200 | 40 |
| JP-031S | 6.5 | 300 * 150 * 150 | 180 | 200 | 40 |
| JP-040S | 10 | 300 * 240 * 150 | 240 | 200 | 40 |
| JP-060S | 15 | 330 * 300 * 150 | 360 | 300 | 40 |
| JP-080S | 22 | 500 * 300 * 150 | 480 | 500 | 40 |
| JP-100S | 30 | 500 * 300 * 200 | 600 | 500 | 40 |
| JP-120S | 38 | 500 * 300 * 250 | 720 | 800 | 40 |
Efekt czyszczenia:

Certyfikat
Skymen przeszedł kontrolę fabryki Kmart w 2015 r. Podjętą przez SGS oraz audyt Kodeksu Postępowania przez Birgma, a coroczny audyt fabryczny przeprowadzany przez
SGS, CE, ROHS, ISO9001: 2008, FCC, C-Tick, Hi-New Technology Enterprise
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370