|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-060S | Pierwsza objętość zbiornika: | 15L |
|---|---|---|---|
| Rozmiar zbiornika: | 330*300*150mm | Moc ultradźwiękowa: | 360W |
| Moc grzewcza: | 300W | Częstotliwość: | 40kHz |
| Regulator czasowy: | 0 ~ 30 minut regulowany | Temperatura: | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Podkreślić: | Trwała myjka ultradźwiękowa nablatowa 15L,myjka ultradźwiękowa stołowa 360W,myjka ultradźwiękowa na blat krzemowy |
||
Myjka ultradźwiękowa 15L 360W do rurki zasilającej / wafla krzemowego 40KHz
Specyfikacja:
| Model | JP-060S |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Materiał powłoki | SUS304 |
| Pojemność | 15L |
| Wartość odpływu | Po lewej stronie |
| Regulator czasowy | 0 ~ 30 minut regulowany |
| Temperatura | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Typ zasilacza 1 | AC 100~120V, 50/60Hz |
| Typ zasilacza 2 | AC 220~240V, 50/60Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 360W |
| Moc grzewcza | 300W |
| Wymiar wewnętrzny zbiornika | 330*300*150mm |
| Wymiar jednostkowy | 400*350*280mm |
| Wielkość opakowania | 465*420*345mm |
| północny zachód | 9,3 kg |
| GW | 10,5 kg |
| Certyfikat | FCC i CE i RoHS i REACH |
Podobne modele o różnej pojemności:
| Model | Pojemność | Rozmiar zbiornika | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| (L) | (L * W * H) mm | (W) | (W) | (KHz) | |
| 008 | 0,8 | 150*85*65 | 35 | 0 | 40 |
| 009 | 0,9 | 150*135*65 | 60 | 100 | 40 |
| JP-010T | 2 | 150*165*100 | 60 | 100 | 40 |
| JP-020S | 3.2 | 240*135*100 | 120 | 100 | 40 |
| JP-030S | 4,5 | 300*150*100 | 180 | 200 | 40 |
| JP-031S | 6,5 | 300*150*150 | 180 | 200 | 40 |
| JP-040S | 10 | 300*240*150 | 240 | 200 | 40 |
| JP-060S | 15 | 330*300*150 | 360 | 300 | 40 |
| JP-080S | 22 | 500*300*150 | 480 | 500 | 40 |
| JP-100S | 30 | 500*300*200 | 600 | 500 | 40 |
Obraz:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zapytanie ofertowe
1. Dlaczego czyszczenie ultradźwiękowe jest tak wydajne i skuteczne?
Kiedy kawitacja ma miejsce w pobliżu brudnego obiektu, działanie podciśnienia wytwarzanego przez te miliony nieustannie implodujących pęcherzyków tworzy maleńką falę ciśnienia, która dociera głęboko do każdego zakamarka nawet najdelikatniejszych przedmiotów.Ta maleńka fala nacisku odrywa się i rozbija brud oraz inne zanieczyszczenia i delikatnie je unosi.Rezultatem jest bardzo szybkie i skuteczne czyszczenie.
2.Jak wybrać odpowiednią myjkę ultradźwiękową?
Kontaktując się z nami w sprawie odpowiedniego środka czyszczącego, podaj następujące informacje:
Jaki rodzaj przedmiotu chcesz wyczyścić (metal, plastik, biżuteria itp.)?
Jakiego rodzaju zanieczyszczenia chcesz usunąć z obiektu?
Jak duży jest przedmiot i ile trzeba go wyczyścić?
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370