|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | 008 | Pierwsza objętość zbiornika: | 0,8L |
|---|---|---|---|
| Rozmiar zbiornika: | 150*85*65mm | Moc ultradźwiękowa: | 60W |
| Regulator czasowy: | 0 ~ 99 minut regulowany | Częstotliwość: | 40kHz |
| Materiał: | SUS 304 | ||
| Podkreślić: | Przemysłowa myjka ultradźwiękowa do soczewek kontaktowych,przemysłowa myjka ultradźwiękowa 0.8L,golarka do szkła Ultradźwiękowy sprzęt do czyszczenia |
||
0.8L Myjka ultradźwiękowa 60W do soczewek kontaktowych, szkła, golarki, grzebienia 40KHz
Specyfikacja
| Model | 008 |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Materiał powłoki | SUS304 |
| Pojemność | 0,8L |
| Regulator czasowy | 0 ~ 30 minut regulowany |
| Typ zasilacza 1 | AC 100~120V, 50/60Hz |
| Typ zasilacza 2 | AC 220~240V, 50/60Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 60W |
| Wymiar wewnętrzny zbiornika | 150*85*65mm |
| Wymiar jednostkowy | 178*110*130mm |
| Wielkość opakowania | 235*175*200mm |
| północny zachód | 1,1 kg |
| GW | 1,35 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Certyfikat | SGS i FCC i CE i RoHS |
Podobne modele o różnej pojemności:
| Model | Pojemność | Rozmiar zbiornika | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| (L) | (L * W * H) mm | (W) | (W) | (KHz) | |
| 008 | 0,8 | 150*85*65 | 35 | 0 | 40 |
| 009 | 0,9 | 150*135*65 | 60 | 100 | 40 |
| 010T | 2 | 150*165*100 | 60 | 100 | 40 |
| 020S | 3.2 | 240*135*100 | 120 | 100 | 40 |
| 030S | 4,5 | 300*150*100 | 180 | 200 | 40 |
| 031S | 6,5 | 300*150*150 | 180 | 200 | 40 |
| 040S | 10 | 300*240*150 | 240 | 200 | 40 |
| 060S | 15 | 330*300*150 | 360 | 300 | 40 |
| 080S | 22 | 500*300*150 | 480 | 500 | 40 |
| 100S | 30 | 500*300*200 | 600 | 500 | 40 |
Obraz:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zapytanie ofertowe
P: Jak kontrolować czas czyszczenia?
O: Ogólnie rzecz biorąc, 3 minuty wystarczają na codzienne czyszczenie towarów.
P: Czy myjka ultradźwiękowa uszkadza artykuły?
Odp.: czyszczenie ultradźwiękowe jest uważane za bezpieczne dla większości części;chociaż w niektórych przypadkach należy zachować ostrożność.Chociaż efekt tysięcy implozji na sekundę jest bardzo silny, proces czyszczenia jest bezpieczny.
P: A co z obsługą posprzedażną?
Odp .: nasza firma zapewnia roczną gwarancję.W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych w okresie gwarancyjnym, części zamienne zostaną wysłane bezpłatnie.Po okresie gwarancyjnym dla każdego klienta dostępne jest również wsparcie techniczne.
P: Jakiego rodzaju roztworu czyszczącego powinienem użyć?
O: Duża różnorodność różnych formuł przeznaczonych do konkretnych zastosowań.Właściwy dobór ma kluczowe znaczenie dla akceptowalnej czynności czyszczenia i zapobiegania niepożądanym reakcjom z obrabianym przedmiotem.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370