|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | 080S | Pierwsza objętość zbiornika: | 22L |
|---|---|---|---|
| Rozmiar zbiornika: | 500*300*150mm | Moc ultradźwiękowa: | 480W |
| Moc grzewcza: | 500W | Częstotliwość: | 40kHz |
| Regulator czasowy: | 0 ~ 30 minut regulowany | Temperatura: | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Podkreślić: | Regulowana ultradźwiękowa myjka stołowa,stołowa myjka ultradźwiękowa 22L,480W SS Podgrzewana myjka ultradźwiękowa |
||
Myjka ultradźwiękowa 22L 480W do form, części precyzyjnych, części prasujących, 40KHz
Specyfikacja
| Model | 080S |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Materiał powłoki | SUS304 |
| Pojemność | 22L |
| Regulator czasowy | 0 ~ 30 minut regulowany |
| Temperatura | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Typ zasilacza 1 | AC 100~120V, 50/60Hz |
| Typ zasilacza 2 | AC 220~240V, 50/60Hz |
| Wartość odpływu | 1 zestaw |
| Moc ultradźwiękowa | 480W |
| Moc grzewcza | 500W |
| Wymiar wewnętrzny zbiornika | 500*300*150mm |
| Wymiar jednostkowy | 585*330*280mm |
| Wielkość opakowania | 680*455*355mm |
| północny zachód | 12,7 kg |
| GW | 14,5 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Certyfikat | SGS i FCC i CE i RoHS |
Podobne modele o różnej pojemności:
| Model | Pojemność | Rozmiar zbiornika | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| (L) | (L * W * H) mm | (W) | (W) | (KHz) | |
| 008 | 0,8 | 150*85*65 | 35 | 0 | 40 |
| 009 | 0,9 | 150*135*65 | 60 | 100 | 40 |
| 010T | 2 | 150*165*100 | 60 | 100 | 40 |
| 020S | 3.2 | 240*135*100 | 120 | 100 | 40 |
| 030S | 4,5 | 300*150*100 | 180 | 200 | 40 |
| 031S | 6,5 | 300*150*150 | 180 | 200 | 40 |
| 040S | 10 | 300*240*150 | 240 | 200 | 40 |
| 060S | 15 | 330*300*150 | 360 | 300 | 40 |
| 080S | 22 | 500*300*150 | 480 | 500 | 40 |
| 100S | 30 | 500*300*200 | 600 | 500 | 40 |
Obraz:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jeśli chcesz wybrać inną funkcję, zapoznaj się z przewodnikiem zakupu, jak poniżej:
1. Wybierz odpowiedni rozmiar zbiornika w oparciu o obiekty czyszczące, rozmiar można dostosować
2. Wybierz odpowiednią częstotliwość, 40 kHz do zwykłego użytku i 28 kHz do usuwania oleju w ciężkich warunkach
3. Wybierz materiał zbiornika oparty na rozpuszczalniku, SUS304 lub SUS316L
4. Inna funkcja opcjonalna, zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego + zbiornik do płukania ultradźwiękowego;Zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego + Mieszanie powietrzem Zbiornik do płukania;Zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego + zbiornik na wodę do płukania;Zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego + Zbiornik do suszenia gorącym powietrzem;System filtracji oleju: użycie detergentu do recyklingu, aby zaoszczędzić dużo kosztów.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370