|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | 031S | Pierwsza pojemność zbiornika: | 6,5 l |
|---|---|---|---|
| Pojemność zbiornika: | 300 * 150 * 150 mm | Moc ultradźwiękowa: | 180W |
| Moc grzewcza: | 200W | Częstotliwość: | 40 kHz |
| Zegar: | 0 ~ 30 minut regulowane | Temperatury: | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Podkreślić: | ultradźwiękowy środek czyszczący do kąpieli,blat ultradźwiękowy |
||
6.5L Ultradźwiękowa 180W na płytkę drukowaną, części elektroniczne, części telewizyjne, części komputerowe 40KHz
Specyfikacja
| Model | 031S |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Materiał skorupy | SUS304 |
| Pojemność | 6,5 l |
| Regulator czasowy | 0 ~ 30 min regulowane |
| Temperatura | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Typ zasilania 1 | AC 100 ~ 120 V, 50/60 Hz |
| Typ zasilania 2 | AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 180W |
| Moc grzewcza | 200W |
| Wewnętrzny wymiar zbiornika | 300 * 150 * 150 mm |
| Wymiar jednostkowy | 375 * 200 * 275 mm |
| Wielkość opakowania | 410 * 255 * 360 mm |
| północny zachód | 5,85 kg |
| GW | 6,6 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Certyfikat | SGS i FCC i CE i RoHS |
Podobne modele o różnej pojemności:
| Model | Pojemność | Rozmiar zbiornika | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| (L) | (L * W * H) mm | (W) | (W) | (KHz) | |
| 008 | 0,8 | 150 * 85 * 65 | 35 | 0 | 40 |
| 009 | 0,9 | 150 * 135 * 65 | 60 | 100 | 40 |
| 010T | 2 | 150 * 165 * 100 | 60 | 100 | 40 |
| 020S | 3.2 | 240 * 135 * 100 | 120 | 100 | 40 |
| 030S | 4.5 | 300 * 150 * 100 | 180 | 200 | 40 |
| 031S | 6.5 | 300 * 150 * 150 | 180 | 200 | 40 |
| 040S | 10 | 300 * 240 * 150 | 240 | 200 | 40 |
| 060S | 15 | 330 * 300 * 150 | 360 | 300 | 40 |
| 080S | 22 | 500 * 300 * 150 | 480 | 500 | 40 |
| 100S | 30 | 500 * 300 * 200 | 600 | 500 | 40 |
Obraz:




W porównaniu do tradycyjnych metod czyszczenia, myjki ultradźwiękowe wykazują duże zalety. Zwłaszcza w wyspecjalizowanych i zorientowanych grupowo przedsiębiorstwach produkcyjnych czyszczenie ultradźwiękowe stopniowo zastępuje tradycyjne zanurzanie, szczotkowanie, mycie ciśnieniowe, czyszczenie wibracyjne i czyszczenie parowe.
Myjki ultradźwiękowe są bardzo wydajne i czyste, dzięki penetrującym i kawitacyjnym falom uderzeniowym, które ich fale dźwiękowe przemieszczają się przez medium. Dlatego łatwo jest czyścić części o skomplikowanych kształtach, a ogólne odtłuszczanie, odkamienianie, fosforanowanie i inne procesy można ukończyć w ciągu dwóch lub trzech minut pod wpływem fal ultradźwiękowych, a prędkość może być kilka razy wyższa niż w przypadku konwencjonalnych metoda. Do kilkudziesięciu stopni czystość może również osiągnąć wysoki standard, co podkreśla wyniki, które są trudne lub niemożliwe do zastąpienia innymi metodami leczenia w wielu przypadkach, w których jakość powierzchni i wydajność produkcji produktu są wysokie.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370