|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-2036T | Pierwsza objętość zbiornika: | 160L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 2000X200X400mm | przetworniki: | 36cs, 50W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwięków: | 3000 W | Moc grzewcza: | 4500 W |
| Funkcjonować: | Czyszczenie ultradźwiękowe + płukanie + suszenie | Częstotliwość: | 28/40kHz |
| Podkreślić: | ultradźwiękowy sprzęt do czyszczenia żaluzji,maszyna do czyszczenia żaluzji,ultradźwiękowy środek do czyszczenia żaluzji 160L |
||
160L Ultradźwiękowy środek do czyszczenia zasłon 1800W 28/40KHz Z uchwytem spustowym i zbiornikiem do płukania
Zasada działania ultradźwięków:
Sygnał oscylacyjny o wysokiej częstotliwości emitowany przez generator ultradźwiękowy na zasadzie ultradźwiękowej maszyny czyszczącej jest przekształcany przez przetwornik w oscylację mechaniczną o wysokiej częstotliwości i propagowany do medium - rozpuszczalnika czyszczącego, a fale ultradźwiękowe są promieniowane w czyszczeniu gęsty płyn.Ciecz przepływa, tworząc dziesiątki tysięcy maleńkich pęcherzyków o średnicy 50-500 μm, a maleńkie pęcherzyki istniejące w płynie wibrują pod działaniem pola dźwiękowego.Pęcherzyki te tworzą się i rosną w obszarze podciśnienia, w którym fale ultradźwiękowe rozchodzą się wzdłużnie, aw obszarze ciśnienia dodatniego, gdy ciśnienie akustyczne osiąga określoną wartość, pęcherzyki szybko się zwiększają, a następnie nagle zamykają.A kiedy bańka jest zamknięta, generowana jest fala uderzeniowa, wokół której wytwarzane są tysiące ciśnień atmosferycznych, a nierozpuszczalny brud jest niszczony i rozpraszany w płynie czyszczącym.Kiedy cząsteczki grupy są owinięte olejem i przywierają do powierzchni elementu czyszczącego, olej ulega zemulgowaniu, a ciało stałe jest stałe.Cząstki i oderwanie, aby osiągnąć cel czyszczenia części czyszczących.W tym procesie, znanym jako efekt „kawitacji”, zamknięcie pęcherzyka może wytworzyć wysoką temperaturę rzędu kilkuset stopni i chwilowe wysokie ciśnienie przekraczające 1000 atmosfer.
Ta sama seria o innym rozmiarze do wyboru:
| Model | 1. pojemność zbiornika | 1. rozmiar zbiornika | Przetworniki | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| JP-2036T | 160L | 2000*200*400mm | 36szt | 1800 W | 4500 W | 28/40 kHz |
| JP-2060T | 264L | 2400*220*500mm | 60szt | 3000 W | 6000 W | 28/40 kHz |
| JP-2072T | 330L | 3000*220*500mm | 72 szt | 3600 W | 12000 W | 28/40 kHz |
Specyfikacja
| Model | JP-2036T |
| 1. objętość zbiornika | Zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego 160 l z systemem cyklu filtracji |
| 2. objętość zbiornika | Zbiornik do płukania ultradźwiękowego o pojemności 160 l |
| 1. rozmiar zbiornika | 2000*200*400mm |
| Drugi rozmiar zbiornika | 2000*200*400mm |
| Przetworniki | 36szt |
| Moc ultradźwiękowa | 1800 W |
| Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | 4500 W |
| Częstotliwość | 28KHz/40KHz |
| Generator | 1 szt |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Temperatura pokojowa ~ 99 ℃ regulowana |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może to być SUS 316 |
| Zasilacz | prąd zmienny 220 V 3 fazy;AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 200G |
| GW |
250KG Owinięte folią w drewnianej skrzynce |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę;utrzymuj czystą wodę w zbiorniku;zmniejszyć częstotliwość wymiany wody |
Zawór spustowy
Generator ultradźwiękowy pracuje oddzielnie z przetwornikiem sterującym.
Do ogólnego czyszczenia używaj tylko wody z kranu, możesz również dodać około 5-10 ml detergentu do wody, aby poprawić efekt prania w razie potrzeby.
Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
Zdjęcia:
![]()
![]()
![]()
![]()
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370