|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-2060T | Pierwsza pojemność zbiornika: | 264L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 2400X220X500 mm | Przetworniki: | 60cs, 50W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwiękowa: | 3000 W. | Moc grzewcza: | 6000 W. |
| Funkcja: | Czyszczenie ultradźwiękowe + płukanie + suszenie | Częstotliwość: | 28/40 kHz |
| Podkreślić: | ultradźwiękowy sprzęt do czyszczenia żaluzji,maszyna do czyszczenia żaluzji |
||
264L Ultradźwiękowy ślepy kurtyna 3000W 28 / 40KHz Z uchwytem odpływowym i zbiornikiem do płukania
Zalety ultradźwiękowej maszyny czyszczącej to: efekt czyszczenia ultradźwiękowego jest dobry, a obsługa jest prosta. Dźwięk, który ludzie słyszą, jest sygnałem akustycznym o częstotliwości 20-20000 Hz. Fala dźwiękowa wyższa niż 20000 Hz nazywa się falą ultradźwiękową. Transmisja fali dźwiękowej rozchodzi się wzdłużnie zgodnie z krzywą sinusoidalną, generując dużą liczbę małych pęcherzyków. Jednym z powodów jest to, że naprężenie rozciągające jest wytwarzane lokalnie w cieczy, tworząc podciśnienie. Spadek ciśnienia powoduje przesycenie gazu pierwotnie rozpuszczonego w cieczy i ucieka z cieczy, tworząc małe pęcherzyki; innym powodem jest to, że silne naprężenie rozciągające rozrywa ciecz. „Zostań pustką, zwaną kawitacją.
Ta sama seria o różnych rozmiarach do wyboru:
| Model | 1. pojemność zbiornika | 1. rozmiar zbiornika | Przetworniki | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| JP-2036T | 160L | 2000 * 200 * 400 mm | 36szt | 1800 W. | 4500 W. | 28/40 kHz |
| JP-2060T | 264L | 2400 * 220 * 500 mm | 60szt | 3000 W. | 6000 W. | 28/40 kHz |
| JP-2072T | 330L | 3000 * 220 * 500 mm | 72szt | 3600 W. | 12000 W. | 28/40 kHz |
Specyfikacja
| Model | JP-2060T |
| 1. pojemność zbiornika | Zbiornik ultradźwiękowy 264L z systemem cyklu filtracji |
| 2. pojemność zbiornika | Zbiornik ultradźwiękowy 264L Rinsng |
| 1. rozmiar zbiornika | 2400 * 220 * 500 mm |
| 2. rozmiar zbiornika | 2400 * 220 * 500 mm |
| Przetworniki | 60szt |
| Moc ultradźwiękowa | 3000 W. |
| Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | 6000 W. |
| Częstotliwość | 28 kHz / 40 kHz |
| Generator | 2 szt |
| Regulator czasowy | Regulowany w zakresie 0 ~ 99 minut |
| Podgrzewacz | Regulowana temperatura pokojowa ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy; AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 300G |
| GW | 350 kg Owinięte folią w drewnianej skrzynce |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Przefiltruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; obniż częstotliwość wymiany wody |
Cecha:
1. Przeznaczony jest do czyszczenia rolet.
2. Istnieją 2 zbiorniki, jeden jest przeznaczony do czyszczenia ultradźwiękowego z funkcją ogrzewania
może włożyć chemikalia do czyszczenia, innym jest zbiornik do płukania do usuwania
chemikalia z kurtyny.
3. Jest wysoki uchwyt do podtrzymywania ślepej zasłony i odciek
rama do trzymania mokrej kurtyny
Fale ultradźwiękowe rozprzestrzeniają się w cieczy, powodując wibrowanie cieczy wraz ze zbiornikiem czyszczącym z częstotliwością ultradźwiękową. Kiedy ciecz i zbiornik czyszczący wibrują, mają one swoje naturalne częstotliwości. Ta częstotliwość wibracji jest częstotliwością akustyczną, więc ludzie słyszą buczenie. Wraz z ciągłym rozwojem branży czyszczenia coraz więcej branż i przedsiębiorstw stosuje urządzenia do czyszczenia ultradźwiękowego.
Najbardziej odpowiednia temperatura czyszczenia dla roztworu do czyszczenia wody wynosi 50-60 ° C. Zwłaszcza w chłodne dni, gdy temperatura roztworu do czyszczenia jest niska, efekt kawitacji jest słaby, a efekt czyszczenia również słaby. Dlatego niektóre pralki są owinięte wokół cylindra grzewczego w celu podgrzania drutu grzejnego w celu kontroli temperatury. Kiedy temperatura wzrasta, kawitacja jest łatwa do wykonania, więc efekt czyszczenia jest dobry. Gdy temperatura nadal rośnie, ciśnienie gazu w bańce rośnie, powodując spadek ciśnienia dźwięku uderzenia, odzwierciedlając pomnożenie dwóch czynników.
Zdjęcia: 



Zasada
Zasadą ultradźwiękowej maszyny czyszczącej jest głównie zamiana energii akustycznej źródła ultradźwiękowego źródła energii na wibracje mechaniczne przez przetwornik oraz naświetlanie fali ultradźwiękowej płynem czyszczącym w rowku przez ściankę zbiornika czyszczącego. Z powodu promieniowania fal ultradźwiękowych mikropęcherzyki w cieczy w zbiorniku mogą być wibrowane przez działanie fal dźwiękowych. Adsorpcja brudu i powierzchni elementu czyszczącego jest niszczona, powodując odrzucenie uszkodzenia zmęczeniowego warstwy brudu, a wibracja pęcherza typu gazowego szoruje twardą powierzchnię.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370