|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-2072T | Pierwsza objętość zbiornika: | 330L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 3000X220X500mm | Przetworniki: | 72 sztuki, 50W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwiękowa: | 3600 W. | Moc grzewcza: | 9000 W. |
| Funkcjonować: | Mycie ultradźwiękowe + płukanie + suszenie | częstotliwość: | 28/40 kHz |
| Podkreślić: | Podwójne zbiorniki Ultradźwiękowy środek do czyszczenia żaluzji,ultradźwiękowy środek do czyszczenia żaluzji 330L,uchwyt odpływowy Sprzęt do czyszczenia żaluzji |
||
Double Tanks Blinds Curtain 3600W Ultradźwiękowa maszyna czyszcząca z uchwytem spustowym 28/40KHz
Zaletami ultradźwiękowej maszyny czyszczącej są: efekt czyszczenia ultradźwiękowego jest dobry, a obsługa jest prosta.Dźwięk słyszany przez ludzi to sygnał akustyczny o częstotliwości 20-20000 Hz.Fala dźwiękowa wyższa niż 20000 Hz nazywana jest falą ultradźwiękową.Transmisja fali dźwiękowej rozchodzi się wzdłużnie zgodnie z krzywą sinusoidalną, generując dużą liczbę małych pęcherzyków.Jednym z powodów jest to, że naprężenie rozciągające jest lokalnie generowane w cieczy, tworząc podciśnienie.Spadek ciśnienia powoduje, że gaz pierwotnie rozpuszczony w cieczy jest przesycony i uchodzi z cieczy, stając się małymi pęcherzykami;innym powodem jest to, że silne naprężenie rozciągające rozrywa ciecz.„Stań się pustką, zwaną kawitacją.
Ta sama seria o różnych rozmiarach do wyboru:
| Model | 1. objętość zbiornika | 1. rozmiar zbiornika | Przetworniki | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| JP-2036T | 160L | 2000*200*400mm | 36 sztuk | 1800W | 4500W | 28/40 KHz |
| JP-2060T | 264L | 2400*220*500mm | 60 sztuk | 3000W | 6000W | 28/40 KHz |
| JP-2072T | 330L | 3000*220*500mm | 72 szt. | 3600W | 12000W | 28/40 KHz |
Specyfikacja
| Model | JP-2072T |
| 1. objętość zbiornika | Zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego 330L z systemem cyklu filtracji |
| 2. objętość zbiornika | Zbiornik ultradźwiękowy 330L do płukania |
| 1. rozmiar zbiornika | 3000*220*500mm |
| Drugi rozmiar zbiornika | 3000*220*500mm |
| Przetworniki | 72 szt. |
| Moc ultradźwiękowa | 3600W |
| Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | 12000W |
| Częstotliwość | 28KHz/40KHz |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowany |
| Podgrzewacz | Temperatura w pomieszczeniu ~ 99 ℃ regulowana |
| Materiał | Domyślny SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy;AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 300G |
| GW |
350 kg owinięte folią w drewnianej skrzynce |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Przefiltruj brudną wodę;utrzymuj czystą wodę w zbiorniku;zmniejszyć częstotliwość wymiany wody |
Funkcja:
1. Przeznaczony do czyszczenia zasłon roletowych.
2. Istnieją 2 zbiorniki, jeden służy do czyszczenia ultradźwiękowego z funkcją ogrzewania, ty
można do niego wkładać chemikalia do czyszczenia, drugi to zbiornik do płukania w celu usunięcia
chemikalia z kurtyny.
3. Istnieje wysoki uchwyt do podtrzymywania zasłony niewidomej i odcieku
rama do trzymania mokrej zasłony
Obrazy:
![]()
![]()
![]()
![]()
Informacje o firmie:
Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd produkuje myjki ultradźwiękowe od 2007 roku. Możemy wyprodukować praktycznie każdy system czyszczenia w naszym zakładzie o powierzchni 3200 stóp kwadratowych w Shenzhen w Chinach.
Nasze atuty:
1. Jesteśmy bezpośrednią fabryką producenta, mamy możliwość masowej produkcji.
2.Dzięki działowi badawczo-rozwojowemu zapewnij własne produkty technologiczne i innowacyjne.
3. Posiadamy własną markę SKYMEN i robimy OEM i ODM dla dystrybutorów.
4. Dostępna jest inna pojemność, 0,6 litra ~ 30 litrów, 38 litrów ~ 5000 litrów itp. Dołącz mini model gospodarstwa domowego, model nablatowy, duży zbiornik przemysłowy z modelem na kółkach i zanurzalnym systemem przetwornika.
5. Materiał do modelu z tworzywa sztucznego to stal nierdzewna 304 i ABS, materiał do modelu ze stali nierdzewnej to stal nierdzewna 304/316
6.CE, RoHS, FCC, C-Tick.
Gwarancja 7,1 roku na wszystkie towary.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370