|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JTS-3096GPH | Pierwsza pojemność zbiornika: | 175L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 700X500X500 mm | Przetworniki: | 48 sztuk w 1. zbiorniku; 48 sztuk w 2. zbiorniku |
| Moc ultradźwiękowa: | 2400 W * 2 | Moc grzewcza: | 6000 W * 2 |
| Funkcja: | Czyszczenie ultradźwiękowe + płukanie + filtr + suszenie | Częstotliwość: | 28/40 kHz |
| Podkreślić: | urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego,pralka ultradźwiękowa |
||
Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego 175L do polerowania, płukania z płukaniem, filtra, suszarki
cechy
1. Cyfrowy wyświetlacz LED
2. Szybkie i skuteczne czyszczenie, wygodne dla użytkowników
3. Czyste pierścionki, kolczyki, naszyjniki, nowe cechy diamentów,
4. Używaj tylko wody z kranu lub dodaj niewielką ilość detergentu dla lepszego czyszczenia
5. Efekt czyszczenia jest oczywisty
6. Czyszczenie przedmiotów świeci jak nowe
7. Kompaktowa konstrukcja pokrywy w celu zmniejszenia hałasu
Specyfikacja
| Model | JTS-3096GPH |
| 1. pojemność zbiornika | Zbiornik ultradźwiękowy 175 l z systemem cyklu filtracji |
| 2. pojemność zbiornika | Zbiornik do płukania ultradźwiękowego 175 litrów |
| 3. pojemność zbiornika | Zbiornik do suszenia 175 l |
| 1. rozmiar zbiornika | 700X500X500 mm |
| 2. rozmiar zbiornika | 700X500X500 mm |
| 3. rozmiar zbiornika | 700X500X500 mm |
| Przetworniki | 48 sztuk w 1. zbiorniku; 48 sztuk w 2. zbiorniku |
| Moc ultradźwiękowa | 2400 W * 2 |
| Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | 6000 W * 2 |
| Moc grzewcza zbiornika suszącego | 750 W. |
| Częstotliwość | 28 kHz / 40 kHz |
| System suszenia | 1 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 2780 * 1300 * 1100 mm |
| Wielkość opakowania | 2840 * 1360 * 1220 mm |
| Regulator czasowy | Regulowany w zakresie 0 ~ 99 minut |
| Podgrzewacz | Regulowana temperatura pokojowa ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy; AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 450G |
| GW | 490 KG Owinięte folią w drewnianej skrzynce |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Przefiltruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; obniż częstotliwość wymiany wody |
Ta sama seria o różnych rozmiarach do wyboru:
| Model | Rozmiar każdego zbiornika | Pojemność zbiornika | Ultradźwiękowy Moc | Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | Moc grzewcza zbiornika suszącego | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | 750 W. | (szt) | |
| JP-3024GPH | 500X300X250 | 38 l * 3 | 600 W. | 1500 W * 2 | 750 W. | 24szt |
| JP-3036GPH | 500X350X300 | 53L * 3 | 900 W. | 1500 W * 2 | 750 W. | 36szt |
| JP-3048GPH | 550X400X350 | 77L * 3 | 1200 W. | 3000 W * 2 | 750 W. | 48szt |
| JP-3060GPH | 550X450X400 | 99L * 3 | 1500 W. | 3000 W * 2 | 750 W. | 60szt |
| JP-3072GPH | 600X500X450 | 135L * 3 | 1800 W. | 4500 W * 2 | 750 W. | 72szt |
| JP-3096GPH | 700X500X500 | 175L * 3 | 2400 W. | 6000 W * 2 | 750 W. | 96szt |
| JP-3120GPH | 800X600X550 | 264L * 3 | 3000 W. | 6000 W * 2 | 750 W. | 120szt |
| JP-3144GPH | 1000X600X600 | 360L * 3 | 3600 W. | 9000 W * 2 | 750 W. | 144szt |
| JP-3216GPH | 1000X900X600 | 540L * 3 | 5400 W. | 18000 W * 2 | 1100 W. | 216szt |
| JP-3288GPH | 12000 * 1000 * 800 | 960L * 3 | 7200 W. | 24000 W * 2 | 1500 W. | 288 sztuk |
Zdjęcia: 

Czysty efekt:




Jak używać myjki ultradźwiękowej do instrumentów medycznych i chirurgicznych?
Instrumenty medyczne i chirurgiczne o różnych rozmiarach i złożoności mogą stanowić wyzwanie, jeśli chodzi o ich czyszczenie, dezynfekcję i sterylizację po użyciu. Myjka ultradźwiękowa jest idealnym narzędziem do pierwszego etapu tego trzyetapowego procesu w celu ochrony personelu medycznego i pacjentów przed możliwą infekcją spowodowaną patogenami, które pozostają na instrumentach po zabiegu.
Historia:
Firma Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd. została założona w 2007 roku, zgodnie ze strategią rozwoju marki „z siedzibą w Shenzhen, promieniując po całym kraju, rozwijając się za granicą”.
Skymen jest także właścicielem profesjonalnego zespołu badawczo-rozwojowego, który dotrzymuje kroku międzynarodowej technologii ultradźwiękowej. Namiętny i młody zespół sprzedaży sprzedaje na całym świecie za pośrednictwem różnych kanałów.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370