|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JTS-3036GPH | Pierwsza pojemność zbiornika: | 53L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 500X350X300mm | Przetworniki: | 18 sztuk w 1 zbiorniku; 18 sztuk w drugim zbiorniku |
| Moc ultradźwiękowa: | 900 W * 2 | Moc grzewcza: | 1500 W * 2 |
| Funkcja: | Czyszczenie ultradźwiękowe + płukanie + filtr + suszenie | Częstotliwość: | 28 / 40KHz |
| Podkreślić: | urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego,pralka ultradźwiękowa |
||
3-fazowa ultradźwiękowa płytka do płytki przędzalniczej z płukaniem, filtrem, suszarką 53L
Specyfikacja
| Model | JTS-3036GPH |
| 1. objętość zbiornika | Ultradźwiękowy zbiornik czyszczący 53L z systemem cyklu filtracji |
| 2. objętość zbiornika | 53L zbiornik ultradźwiękowy Rinsng |
| 3-cia objętość zbiornika | 53L Zbiornik do suszenia |
| Pierwszy rozmiar zbiornika | 500X350X300mm |
| 2. rozmiar zbiornika | 500X350X300mm |
| 3. rozmiar zbiornika | 500X350X300mm |
| Przetworniki | 18 sztuk w 1 zbiorniku; 18 sztuk w drugim zbiorniku |
| Moc ultradźwiękowa | 900 W * 2 |
| Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | 1500 W * 2 |
| Moc grzewcza zbiornika suszącego | 750W |
| Frenquency | 28KHz / 40KHz |
| System suszenia | 1 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 2070 * 1000 * 900 mm |
| Wielkość opakowania | 2130 * 1060 * 1020 mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja temperatury w pomieszczeniu ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy; AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 270G |
| GW | 300 kg Owinięte folią w drewnianym pudełku |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; zmniejszyć częstotliwość zmiany wody |
Sugerowana procedura czyszczenia ultradźwiękowego
We wszystkich przypadkach należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta przy stosowaniu procesu czyszczenia ultradźwiękowego. Są to kroki reprezentatywne.
Napełnij zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego zatwierdzonym roztworem do czyszczenia instrumentów medycznych, takim jak CLN-LR012 dostępny w firmie Tovatech, zgodnie z dostarczonymi instrukcjami rozcieńczania. Włącz odkurzacz, aby rozpocząć proces odgazowania. Ten krok usuwa porwane powietrze w nowych rozwiązaniach, które zakłócają efektywność kawitacji i trwają około 10 minut.
W międzyczasie:
Segreguj instrumenty za pomocą stopu lub kompozycji, aby uniknąć potencjalnego uszkodzenia (instrumentów chromowanych nie należy czyścić ultradźwiękowo)
Instrumenty z ruchomymi częściami należy zdemontować, aby ułatwić czyszczenie
Umieść instrumenty w koszu siatkowym myjki ultradźwiękowej, uważając, aby nie stykały się ze sobą
Instrumenty kaniulowane lub oświetlone powinny być ustawione tak, aby zapewnić zwilżenie wnętrza roztworem czyszczącym. W niektórych przypadkach umieszczenie ich pod kątem ułatwi to
Ustaw panel sterowania według instrukcji producenta i rozpocznij proces czyszczenia
Pod koniec cyklu wyjmij instrumenty z kąpieli do czyszczenia ultradźwiękowego i dokładnie wypłucz je, aby usunąć wszelkie ślady roztworu czyszczącego. Płukanie wodą dejonizowaną pozwoli uniknąć plamienia. Jeśli instrumenty nie mają być natychmiast zdezynfekowane i sterylizowane, upewnij się, że są dokładnie wysuszone i zabezpieczone. Ponowny montaż części może nastąpić po sterylizacji.
Powinny istnieć procedury ułatwiające wymianę zużytych roztworów do czyszczenia ultradźwiękowego. W niektórych przypadkach zaleca się opróżnienie roztworu i dokładne oczyszczenie i wysuszenie zbiorników po każdym cyklu czyszczenia ultradźwiękowego. Większość dostępnych obecnie rozwiązań jest biodegradowalna, co ułatwia ich utylizację, ale należy zasięgnąć opinii lokalnych władz w sprawie właściwych praktyk.
Ta sama seria o innym rozmiarze do wyboru:
| Model | Rozmiar każdego zbiornika | Pojemność zbiornika | Ultradźwiękowy Moc | Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | Ogrzewanie Moc zbiornika suszącego | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | 750W | (szt.) | |
| JP-2024GPH | 500X300X250 | 38L * 3 | 600W | 1500 W * 2 | 750W | 24szt |
| JP-2036GPH | 500X350X300 | 53L * 3 | 900W | 1500 W * 2 | 750W | 36szt |
| JP-2048GPH | 550X400X350 | 77L * 3 | 1200W | 3000 W * 2 | 750W | 48szt |
| JP-2060GPH | 550X450X400 | 99L * 3 | 1500W | 3000 W * 2 | 750W | 60szt |
| JP-2072GPH | 600X500X450 | 135L * 3 | 1800W | 4500 W * 2 | 750W | 72szt |
| JP-2096GPH | 700X500X500 | 175L * 3 | 2400W | 6000 W * 2 | 750W | 96szt |
| JP-2120GPH | 800X600X550 | 264L * 3 | 3000W | 6000 W * 2 | 750W | 120szt |
| JP-2144GPH | 1000X600X600 | 360L * 3 | 3600W | 9000 W * 2 | 750W | 144szt |
| JP-2216GPH | 1000X900X600 | 540L * 3 | 5400W | 18000 W * 2 | 1100W | 216szt |
| JP-2288GPH | 12000 * 1000 * 800 | 960L * 3 | 7200W | 24000 W * 2 | 1500W | 288szt |
Czysty efekt:




Jakie korzyści mogę uzyskać?
● Koszty pracy są znacznie zmniejszone
● Zwiększ żywotność części
● Zmniejszone uszkodzenia części podczas czyszczenia
● Zmniejszone straty
● Przyjazny dla środowiska
● Łatwy w utrzymaniu system
● Technologia MOSFET / IGBT Base oszczędza energię
● Podgrzewacz z regulacją termostatyczną zwiększa efekt czyszczenia
● Obudowa ze stali nierdzewnej bez rdzy, łatwa do czyszczenia
● Bezpłatna pokrywa i kosz według potrzeb klienta
Historia:
Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd. została założona w 2007 roku, zgodnie ze strategią rozwoju marki „z siedzibą w Shenzhen, promieniującą w całym kraju, rozwijającą się za granicą”.
Skymen posiada również profesjonalny zespół R&D, który utrzymuje tempo z międzynarodową technologią ultradźwiękową. Namiętny i młody zespół sprzedaży sprzedaje na świat różnymi kanałami.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370