|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-2120G | Pierwsza pojemność zbiornika: | 264L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 800X600X550mm | Przetworniki: | 120 sztuk; 60 sztuk każdego zbiornika |
| Moc ultradźwiękowa: | 6000W; 3000W każdego zbiornika | Moc grzewcza: | 12000W; 6000W każdego zbiornika |
| System cyklu filtracji: | Połączony z pierwszym zbiornikiem | Częstotliwość: | 28 / 40KHz |
| Podkreślić: | samochodowa myjka ultradźwiękowa,urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego |
||
Podwójne zbiorniki 500L Przemysłowa ultradźwiękowa myjka do karburatora 28 / 40KHz z filtrem
Specyfikacja
| Model | JP-2096G |
| 1. objętość zbiornika | 264L |
| 2. objętość zbiornika | 264L |
| Pierwszy rozmiar zbiornika | 800X600X550mm |
| Drugi rozmiar zbiornika | 800X600X550mm |
| Przetworniki | 120 sztuk 50W każdego przetwornika, 60 sztuk każdego zbiornika |
| Moc ultradźwiękowa | 6000W 3000W każdego zbiornika |
| Moc grzewcza | 12000W 6000W zbiornika evey |
| Frenquency | 28KHz / 40KHz |
| System cyklu filtracji | 1 zestaw |
| Generator | 2 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 2000 * 1400 * 950 mm |
| Wielkość opakowania | 2060 * 1460 * 1070 mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja temperatury w pomieszczeniu ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy; AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 330 kg |
| GW | 360KG Owinięty folią w drewnianym pudełku |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; zmniejszyć częstotliwość zmiany wody |
Funkcje poniżej,
● 2 zbiorniki: czyszczenie ultradźwiękowe + płukanie ultradźwiękowe + system cyklu filtracji. Jeśli chcesz dodać więcej funkcji, powiedz nam.
● Z cyfrowym zegarem i nagrzewnicą, łatwy w obsłudze.
● Zbiornik SUS304 / 316L, myślenie 2 mm. Trwałe i antykorozyjne.
● Grzałka 20–99 ° C; timer: 1-99 min
● Z oddzielnym generatorem elektronicznym sterującym.
● Z rolkami i hamulcami
● Bezpieczny przełącznik, ochrona maszyny i twojego życia
● Elementy maszyny: skrzynka sterująca, kosz, zawór wlotowy, zawór spustowy, osłona tłumika, kółka itp.
Obrazy: 

Czysty efekt: 


Ta sama seria o innym rozmiarze:
| Model | Rozmiar każdego zbiornika | Pojemność zbiornika | Ultradźwiękowy Moc | Ogrzewanie Moc | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt.) | |
| JP-2024G | 500X300X250 | 38L * 2 | 600 W * 2 | 1500 W * 2 | 24szt |
| JP-2036G | 500X350X300 | 53L * 2 | 900 W * 2 | 1500 W * 2 | 36szt |
| JP-2048G | 550X400X350 | 77L * 2 | 1200 W * 2 | 3000 W * 2 | 48szt |
| JP-2060G | 550X450X400 | 99L * 2 | 1500 W * 2 | 3000 W * 2 | 60szt |
| JP-2072G | 600X500X450 | 135L * 2 | 1800 W * 2 | 4500 W * 2 | 72szt |
| JP-2096G | 700X500X500 | 175L * 2 | 2400 W * 2 | 6000 W * 2 | 96szt |
| JP-2120G | 800X600X550 | 264L * 2 | 3000 W * 2 | 6000 W * 2 | 120szt |
| JP-2144G | 1000X600X600 | 360L * 2 | 3600 W * 2 | 9000 W * 2 | 144szt |
| JP-2216G | 1000X900X600 | 540L * 2 | 5400 W * 2 | 18000 W * 2 | 216szt |
| JP-2288G | 12000 * 1000 * 800 | 960L * 2 | 7200 W * 2 | 27000 W * 2 | 228szt |
Podanie:
Linia serwisowa, linia Electron, instrument medyczny i chirurgiczny, laboratorium, linia maszyn, linia stopu Horniness, linia chemiczna.
Przedsiębiorstwa przemysłowe i wydobywcze, uniwersytety, uczelnie i instytuty laboratorium badań naukowych; Szpital; Elektroniczna linia montażowa warsztatów; Sklep z okularami do zegarów i zegarków, biżuteria; Sklep jubilera, rodzina. wszędzie będziesz używał myjki ultradźwiękowej.
Czyste przedmioty: produkty elektroniczne, montaż sprzętu mechanicznego, okulary, biżuteria, zegar i zegarek, monety, owoce i tak dalej. Biżuteria, główki golarki, szczoteczki do zębów, wodoodporne zegarki, części do okularów, wkłady atramentowe,
Dysze maszynowe, instrumenty do pedicure, części laboratoryjne
Monety, głowice pióra, głowice drukarek, instrumenty weterynaryjne z obwodami drukowanymi
Historia:
Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd. została założona w 2007 roku, zgodnie ze strategią rozwoju marki „z siedzibą w Shenzhen, promieniującą w całym kraju, rozwijającą się za granicą”.
Skymen posiada również profesjonalny zespół R&D, który utrzymuje tempo z międzynarodową technologią ultradźwiękową. Namiętny i młody zespół sprzedaży sprzedaje na świat różnymi kanałami.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370