|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-2048G | Pierwsza pojemność zbiornika: | 77L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 550X400X350mm | Przetworniki: | 48 sztuk; 24 sztuki każdego zbiornika |
| Moc ultradźwiękowa: | 2400 W; 1200W każdego zbiornika | Moc grzewcza: | 6000W; 3000W każdego zbiornika |
| System cyklu filtracji: | Połączony z pierwszym zbiornikiem | Częstotliwość: | 28 / 40KHz |
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning device |
||
Ta sama seria o innym rozmiarze:
| Model | Rozmiar każdego zbiornika | Pojemność zbiornika | Ultradźwiękowy Moc | Ogrzewanie Moc | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt.) | |
| JP-2024G | 500X300X250 | 38L * 2 | 600 W * 2 | 1500 W * 2 | 24szt |
| JP-2036G | 500X350X300 | 53L * 2 | 900 W * 2 | 1500 W * 2 | 36szt |
| JP-2048G | 550X400X350 | 77L * 2 | 1200 W * 2 | 3000 W * 2 | 48szt |
| JP-2060G | 550X450X400 | 99L * 2 | 1500 W * 2 | 3000 W * 2 | 60szt |
| JP-2072G | 600X500X450 | 135L * 2 | 1800 W * 2 | 4500 W * 2 | 72szt |
| JP-2096G | 700X500X500 | 175L * 2 | 2400 W * 2 | 6000 W * 2 | 96szt |
| JP-2120G | 800X600X550 | 264L * 2 | 3000 W * 2 | 6000 W * 2 | 120szt |
| JP-2144G | 1000X600X600 | 360L * 2 | 3600 W * 2 | 9000 W * 2 | 144szt |
| JP-2216G | 1000X900X600 | 540L * 2 | 5400 W * 2 | 18000 W * 2 | 216szt |
| JP-2288G | 12000 * 1000 * 800 | 960L * 2 | 7200 W * 2 | 27000 W * 2 | 228szt |
SUS 304 Materiał Przemysłowa myjka ultradźwiękowa 28 / 40KHz do ciężkiego smaru / oleju 80L
Specyfikacja
| Model | JP-2048G |
| 1. objętość zbiornika | 77L |
| 2. objętość zbiornika | 77L |
| Pierwszy rozmiar zbiornika | 550X400X350mm |
| Drugi rozmiar zbiornika | 550X400X350mm |
| Przetworniki | 48 sztuk 50W każdego przetwornika, 24 sztuki każdego zbiornika |
| Moc ultradźwiękowa | 2400 W 1200 W każdego zbiornika |
| Moc grzewcza | 6000W 3000W zbiornika evey |
| Frenquency | 28KHz / 40KHz |
| System cyklu filtracji | 1 zestaw |
| Generator | 2 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 1450 * 1050 * 760 mm |
| Wielkość opakowania | 1510 * 1110 * 880 mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja temperatury w pomieszczeniu ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy; AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 220 KG |
| GW | 250 kg owinięte folią w drewnianym pudełku |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; zmniejszyć częstotliwość zmiany wody |
Obrazy: 
Czysty efekt: 



Funkcje:
Z wlotem i wylotem do czyszczenia
Zbiornik ze stali nierdzewnej ma odporność na zużycie i długą żywotność.
Ustawienie swobodne od 1 min do 99 min.
Normalna temperatura ~ 95 ℃.
Z koszem ze stali nierdzewnej
Przewód zasilający do zastosowań przemysłowych, bezpieczniejszy
Z drenażem
Dzięki systemowi filtrów oszczędzasz detergent, bardziej przyjazny dla środowiska
Używaj tylko wody z zakładkami lub alkoholu przemysłowego i rozpuszczalnika, aby uzyskać wyższe wymagania dotyczące czyszczenia
w 100% nowe i w wysokiej jakości!
Historia:
Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd. została założona w 2007 roku, zgodnie ze strategią rozwoju marki „z siedzibą w Shenzhen, promieniującą w całym kraju, rozwijającą się za granicą”.
Skymen posiada również profesjonalny zespół R&D, który utrzymuje tempo z międzynarodową technologią ultradźwiękową. Namiętny i młody zespół sprzedaży sprzedaje na świat różnymi kanałami.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370