|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-2036G | Pierwsza pojemność zbiornika: | 53L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 500 * 350 * 300 mm | Przetworniki: | 36 sztuk; 18 sztuk każdego zbiornika |
| Moc ultradźwiękowa: | 1800 W; 900W każdego zbiornika | Moc grzewcza: | 3000W; 1500W każdego zbiornika |
| System cyklu filtracji: | Połączony z pierwszym zbiornikiem | Częstotliwość: | 28 / 40KHz |
| Podkreślić: | ultrasonic cleaning device,ultrasonic washing machine |
||
50L ultradźwiękowa do części samochodowych 28 / 40KHz ze zbiornikiem płuczącym i filtrem
Specyfikacja
| Model | JP-2036G |
| 1. objętość zbiornika | 53L |
| 2. objętość zbiornika | 53L |
| Pierwszy rozmiar zbiornika | 500 * 350 * 300 mm |
| Drugi rozmiar zbiornika | 500 * 350 * 300 mm |
| Przetworniki | 36 sztuk 50W każdego przetwornika, 18 sztuk każdego zbiornika |
| Moc ultradźwiękowa | 1800 W 900 W każdego zbiornika |
| Moc grzewcza | 3000W 1500W zbiornika evey |
| Frenquency | 28KHz / 40KHz |
| System cyklu filtracji | 1 zestaw |
| Generator | 2 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 1360 * 1000 * 750 mm |
| Wielkość opakowania | 1420 * 1060 * 870 mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja temperatury w pomieszczeniu ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy; AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 195 kg |
| GW | 220KG Owinięty folią w drewnianym pudełku |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; zmniejszyć częstotliwość zmiany wody |
Obrazy: 


Czysty efekt: 



Funkcje poniżej
● 2 zbiorniki: czyszczenie ultradźwiękowe + płukanie ultradźwiękowe + system cyklu filtracji. Jeśli chcesz dodać więcej funkcji, powiedz nam.
● Z cyfrowym zegarem i nagrzewnicą, łatwy w obsłudze.
● Zbiornik SUS304 / 316L, myślenie 2 mm. Trwałe i antykorozyjne.
● Grzałka 20–95 ° C; timer: 1-99H
● Regulowana moc ultradźwięków w zakresie 2400 W
● Z oddzielnym generatorem elektronicznym sterującym.
● Z rolkami i hamulcami
● Bezpieczny przełącznik, ochrona maszyny i twojego życia
● Elementy maszyny: skrzynka sterująca, kosz, zawór wlotowy, zawór spustowy, osłona tłumika, kółka itp.
Ta sama seria o innym rozmiarze:
| Model | Rozmiar każdego zbiornika | Pojemność zbiornika | Ultradźwiękowy Moc | Ogrzewanie Moc | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt.) | |
| JP-2024G | 500X300X250 | 38L * 2 | 600 W * 2 | 1500 W * 2 | 24szt |
| JP-2036G | 500X350X300 | 53L * 2 | 900 W * 2 | 1500 W * 2 | 36szt |
| JP-2048G | 550X400X350 | 77L * 2 | 1200 W * 2 | 3000 W * 2 | 48szt |
| JP-2060G | 550X450X400 | 99L * 2 | 1500 W * 2 | 3000 W * 2 | 60szt |
| JP-2072G | 600X500X450 | 135L * 2 | 1800 W * 2 | 4500 W * 2 | 72szt |
| JP-2096G | 700X500X500 | 175L * 2 | 2400 W * 2 | 6000 W * 2 | 96szt |
| JP-2120G | 800X600X550 | 264L * 2 | 3000 W * 2 | 6000 W * 2 | 120szt |
| JP-2144G | 1000X600X600 | 360L * 2 | 3600 W * 2 | 9000 W * 2 | 144szt |
| JP-2216G | 1000X900X600 | 540L * 2 | 5400 W * 2 | 18000 W * 2 | 216szt |
| JP-2288G | 12000 * 1000 * 800 | 960L * 2 | 7200 W * 2 | 27000 W * 2 | 228szt |
Historia:
Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd. została założona w 2007 roku, zgodnie ze strategią rozwoju marki „z siedzibą w Shenzhen, promieniującą w całym kraju, rozwijającą się za granicą”.
Skymen posiada również profesjonalny zespół R&D, który utrzymuje tempo z międzynarodową technologią ultradźwiękową. Namiętny i młody zespół sprzedaży sprzedaje na świat różnymi kanałami.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370