|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-1144G | Pojemność zbiornika: | 960L |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 7200W | Moc grzewcza: | 27000W |
| Częstotliwość: | 40 kHz / 28 kHz | Rozmiar zbiornika wewnętrznego: | 1200X1000X800mm (L * W * H) |
| System filtrowania cyklu: | 4 zestaw | Waga brutto: | 520 kg |
| Podkreślić: | ultrasonic cleaning device,ultrasonic washing machine |
||
1000L Malowanie i próżniowe powlekanie wstępna 7200W ultradźwiękowa 28 / 40KHz
funkcje
1. Cyfrowy wyświetlacz LED
2. Szybkie i skuteczne czyszczenie, wygodne dla użytkowników
3. Czyste pierścienie, kolczyki, naszyjniki, nowe cechy diamentów,
4. Używaj tylko wody z kranu lub dodaj niewielką ilość detergentu dla lepszego czyszczenia
5. Efekt czyszczenia jest oczywisty
6. Czyszczenie przedmiotów świeci jak nowe
7. Kompaktowa konstrukcja pokrywy w celu zmniejszenia hałasu
Specyfikacja
| Model | JP-1144G |
| Pojemność zbiornika | 960L |
| Rozmiar zbiornika wewnętrznego | 1200X1000X800mm |
| Przetworniki | 1144szt 50W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwiękowa | 7200W |
| Moc grzewcza | 27000W |
| Frenquency | 28KHz / 40KHz |
| System cyklu filtracji | 1 zestaw |
| Generator | 4 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 1500 * 2150 * 1250 mm |
| Wielkość opakowania | 1560 * 2210 * 1370 mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja temperatury w pomieszczeniu ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy; AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 500 kg |
| GW | 520 kg Owinięte folią w drewnianym pudełku |
| Czas realizacji | 12 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; zmniejszyć częstotliwość zmiany wody |
Obrazy:
Czysty efekt: 



Ta sama seria o innym rozmiarze:
| Model | Rozmiar zbiornika | Tom | Ultradźwiękowy Moc | Ogrzewanie Moc | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt.) | |
| JP-120G | 500X300X250 | 38L | 600W | 1500W | 12szt |
| JP-180G | 500X350X300 | 53L | 900W | 1500W | 18 sztuk |
| JP-240G | 550X400X350 | 77L | 1200W | 3000W | 24szt |
| JP-300G | 550X450X400 | 99L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-301G | 800X300X400 | 96L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-360G | 600X500X450 | 135L | 1800W | 4500W | 36szt |
| JP-480G | 700X500X500 | 175L | 2400W | 6000W | 48szt |
| JP-600G | 800X600X550 | 246L | 3000W | 6000W | 60szt |
| JP-720G | 1000X600X600 | 360L | 3600W | 9000W | 72szt |
| JP-1108G | 1000X900X600 | 540L | 5400W | 18000W | 108szt |
| JP-1144G | 1200X1000X800 | 960L | 7200W | 27000W | 144szt |
Jak korzystać z ultradźwiękowego środka czyszczącego do instrumentów medycznych i chirurgicznych?
Instrumenty medyczne i chirurgiczne o różnych rozmiarach i złożoności mogą stanowić wyzwanie, jeśli chodzi o ich czyszczenie, dezynfekcję i sterylizację po użyciu. Myjka ultradźwiękowa jest idealnym narzędziem do pierwszego kroku w tym trzystopniowym procesie ochrony personelu medycznego i pacjentów przed możliwą infekcją spowodowaną przez patogeny, które pozostają na instrumentach po zabiegu.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370