|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-1108G | Pojemność zbiornika: | 540L |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 5400W | Moc grzewcza: | 18000W |
| Częstotliwość: | 40 kHz / 28 kHz | Rozmiar zbiornika wewnętrznego: | 1000X900X600mm (L * W * H) |
| System filtrowania cyklu: | 1 zestaw | Waga brutto: | 400KG |
| Podkreślić: | ultrasonic cleaning device,ultrasonic washing machine |
||
5400W grille, Pot Ultradźwiękowa maszyna czyszcząca 360L z filtrem 28 / 40KHz
Specyfikacja
| Model | JP-1108G |
| Pojemność zbiornika | 540L |
| Rozmiar zbiornika wewnętrznego | 1000X900X600mm |
| Przetworniki | 108szt 50W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwiękowa | 5400W |
| Moc grzewcza | 18000W |
| Frenquency | 28KHz / 40KHz |
| System cyklu filtracji | 1 zestaw |
| Generator | 4 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 1300 * 1600 * 1050 mm |
| Wielkość opakowania | 1360 * 1660 * 1170 mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja temperatury w pomieszczeniu ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy; AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 380 kg |
| GW | 400 kg Owinięte folią w drewnianym pudełku |
| Czas realizacji | 12 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; zmniejszyć częstotliwość zmiany wody |
Czysty efekt: 



Ta sama seria o innym rozmiarze:
| Model | Rozmiar zbiornika | Tom | Ultradźwiękowy Moc | Ogrzewanie Moc | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt.) | |
| JP-120G | 500X300X250 | 38L | 600W | 1500W | 12szt |
| JP-180G | 500X350X300 | 53L | 900W | 1500W | 18 sztuk |
| JP-240G | 550X400X350 | 77L | 1200W | 3000W | 24szt |
| JP-300G | 550X450X400 | 99L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-301G | 800X300X400 | 96L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-360G | 600X500X450 | 135L | 1800W | 4500W | 36szt |
| JP-480G | 700X500X500 | 175L | 2400W | 6000W | 48szt |
| JP-600G | 800X600X550 | 246L | 3000W | 6000W | 60szt |
| JP-720G | 1000X600X600 | 360L | 3600W | 9000W | 72szt |
| JP-1108G | 1000X900X600 | 540L | 5400W | 18000W | 108szt |
| JP-1144G | 1200X1000X800 | 960L | 7200W | 27000W | 144szt |
Podanie:
Linia serwisowa, linia Electron, instrument medyczny i chirurgiczny, laboratorium, linia maszyn, linia stopu Horniness, linia chemiczna.
Przedsiębiorstwa przemysłowe i wydobywcze, uniwersytety, uczelnie i instytuty laboratorium badań naukowych; Szpital; Elektroniczna linia montażowa warsztatów; Sklep z okularami do zegarów i zegarków, biżuteria; Sklep jubilera, rodzina. wszędzie będziesz używał myjki ultradźwiękowej.
Czyste przedmioty: produkty elektroniczne, montaż sprzętu mechanicznego, okulary, biżuteria, zegar i zegarek, monety, owoce i tak dalej. Biżuteria, główki golarki, szczoteczki do zębów, wodoodporne zegarki, części do okularów, wkłady atramentowe,
Dysze maszynowe, instrumenty do pedicure, części laboratoryjne
Monety, głowice pióra, głowice drukarek, instrumenty weterynaryjne z obwodami drukowanymi
Dlaczego wybieramy nas i jakie korzyści mogę uzyskać?
1. Jesteśmy oryginalną produkcją myjki ultradźwiękowej, zapewniamy jakość i trwały produkt w konkurencyjnej cenie i 1 rok gwarancji.
2. 24 godziny najlepszej usługi
3. Zabezpiecz opakowanie, aby mieć pewność, że towary dostarczą klientowi bez uszkodzeń.
4. Wykonujemy standardową myjkę ultradźwiękową z magazynem, klient nie musi długo czekać.
5. Akceptujemy usługę OEM, drukowane logo jest akceptowalne.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370