|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-240G | Pojemność zbiornika: | 77L |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 1200W | Moc grzewcza: | 3000W |
| Częstotliwość: | 40 kHz / 28 kHz | Rozmiar zbiornika wewnętrznego: | 550X400X350mm (L * W * H) |
| System filtrowania cyklu: | 1 zestaw | Waga brutto: | 140 KG |
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic washing machine |
||
Myjka ultradźwiękowa 80L 1200 W dla bloku, przekładnia z systemem filtracji Cycle 28/40 KHz
Specyfikacja
| Model | JP-240G |
| Pojemność zbiornika | 77L |
| Rozmiar zbiornika wewnętrznego | 550X400X350mm |
| Przetworniki | 24szt 50W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwiękowa | 1200W |
| Moc grzewcza | 3000W |
| Frenquency | 28KHz / 40KHz |
| System cyklu filtracji | 1 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 780 * 1050 * 805 mm |
| Wielkość opakowania | 840 * 1110 * 925 mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja temperatury w pomieszczeniu ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | 110 V AC; 220V AC |
| północny zachód | 125 KG |
| GW | 140 kg Owinięty folią w drewnianej skrzynce |
| Czas realizacji | 12 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; zmniejszyć częstotliwość zmiany wody |
Ta sama seria o innym rozmiarze:
| Model | Rozmiar zbiornika | Tom | Ultradźwiękowy Moc | Ogrzewanie Moc | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt.) | |
| JP-120G | 500X300X250 | 38L | 600W | 1500W | 12szt |
| JP-180G | 500X350X300 | 53L | 900W | 1500W | 18 sztuk |
| JP-240G | 550X400X350 | 77L | 1200W | 3000W | 24szt |
| JP-300G | 550X450X400 | 99L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-301G | 800X300X400 | 96L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-360G | 600X500X450 | 135L | 1800W | 4500W | 36szt |
| JP-480G | 700X500X500 | 175L | 2400W | 6000W | 48szt |
| JP-600G | 800X600X550 | 246L | 3000W | 6000W | 60szt |
| JP-720G | 1000X600X600 | 360L | 3600W | 9000W | 72szt |
| JP-1108G | 1000X900X600 | 540L | 5400W | 18000W | 108szt |
| JP-1144G | 1200X1000X800 | 960L | 7200W | 27000W | 144szt |
Obrazy: 


Czysty efekt: 



Funkcje:
W pełni izolowana konstrukcja zbiornika ze stali nierdzewnej;
Cyfrowy ekran LED pokazuje temperaturę i czas, łatwy w użyciu;
Regulowane wbudowane ogrzewanie poprawiające skuteczność czyszczenia;
Pokrywa ze stali nierdzewnej pomaga zmniejszyć hałas;
Zasada:
Zasada działania urządzenia do czyszczenia ultradźwiękowego polega głównie na przekształceniu energii akustycznej źródła ultradźwiękowej mocy w drgania mechaniczne poprzez przetwornik oraz na naświetlanie fali ultradźwiękowej w płynie czyszczącym w rowku przez ścianę zbiornika czyszczącego. Ze względu na promieniowanie fal ultradźwiękowych mikropęcherzyki w cieczy w zbiorniku mogą być wibrowane przez działanie fal dźwiękowych. Adsorpcja brudu i powierzchni elementu czyszczącego jest niszczona, powodując odrzucenie zmęczeniowej warstwy brudu, a drgania pęcherzyków typu gazu szorują powierzchnię stałą.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370