mikrokontroler. Elastyczna kontrola płytek drukowanych, bezpieczniejsza i stabilniejsza;
|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-1108ST | Pojemność: | 540L |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 5400W | Moc grzewcza: | 18000 W. |
| częstotliwość: | 40 KHz / 28 KHz | Rozmiar wewnętrzny zbiornika: | 1000X900X600mm (L * W * H) |
| Rozmiar jednostki: | 1300 * 1200 * 1050 mm (L * W * H) | Wielkość opakowania: | 1360 * 1260 * 1170 mm (L * W * H) |
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning device |
||
540L grille, koła zębate, koła Myjka ultradźwiękowa 5400W z funkcją grzania 28/40KHz
Zastosowania produktu
Specyfikacja produktu
| Model | JP-1108ST |
| Pojemność zbiornika | 540L |
| Wymiar wewnętrzny zbiornika | 1000X900X600mm (dł. * szer. * wys.) |
| Rozmiar jednostki | 1300 * 1200 * 1050 mm (dł. * szer. * wys.) |
| Wielkość opakowania | 1360 * 1260 * 1170 mm (dł. * szer. * wys.) |
| Przetworniki | 108 sztuk |
| Moc ultradźwiękowa | 5400W |
| Moc grzewcza | 18000W |
| Częstotliwość | 28/40KHz |
| Zasilacz | AC 380V 60Hz 3 fazy;AV 220 50Hz 3 fazy |
Zdjęcia produktów:
![]()
![]()
![]()
Czysty efekt:
![]()
![]()
![]()
![]()
Inne podobne modele:
| Model | Rozmiar zbiornika | Tom | Ultradźwiękowy Moc |
Ogrzewanie Moc |
Transduktor |
| dł. * szer. * wys. (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt.) | |
| JP-120ST | 500X300X250 | 38L | 600W | 1500W | 12 sztuk |
| JP-180ST | 500X350X300 | 53L | 900W | 1500W | 18 sztuk |
| JP-240ST | 550X400X350 | 77L | 1200W | 3000W | 24 szt. |
| JP-300ST | 550X450X400 | 99L | 1500W | 3000W | 30 sztuk |
| JP-301ST | 800X300X400 | 96L | 1500W | 3000W | 30 sztuk |
| JP-360ST | 600X500X450 | 135L | 1800W | 4500W | 36 sztuk |
| JP-480ST | 700X500X500 | 175L | 2400W | 6000W | 48 sztuk |
| JP-600ST | 800X600X550 | 246L | 3000W | 6000W | 60 sztuk |
| JP-720ST | 1000X600X600 | 360L | 3600W | 9000W | 72 szt. |
| JP-1108ST | 1000X900X600 | 540L | 5400W | 18000W | 108 sztuk |
| JP-1144ST | 1200X1000X800 | 960L | 7200W | 27000W | 144 sztuk |
Jak używać myjki ultradźwiękowej do instrumentów medycznych i chirurgicznych?
Narzędzia medyczne i chirurgiczne o różnych rozmiarach i złożoności mogą stanowić wyzwanie, jeśli chodzi o czyszczenie, dezynfekcję i sterylizację po użyciu.Myjka ultradźwiękowa jest idealnym narzędziem do pierwszego etapu tego trzyetapowego procesu, aby chronić personel medyczny i pacjentów przed możliwymi infekcjami spowodowanymi przez patogeny, które pozostają na instrumentach po zabiegu.
Dostawa
Zazwyczaj wysyłamy Twój ładunek za pośrednictwem FedEx, DHL, UPS lub innej firmy logistycznej.
Możesz również skorzystać z własnego agenta spedycyjnego.
Zapytanie ofertowe
P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp.: 1 zestaw.
P: Jak rozwiązać problemy ze sprzętem podczas użytkowania?
Odp.: napisz do nas o problemie ze zdjęciami lub mały film będzie lepszy, znajdziemy problem i rozwiążemy go.W przypadku uszkodzenia wyślemy Ci nową bezpłatną część, jeśli jest w okresie gwarancyjnym.
Informacje zwrotne
Cenimy wszelkie uwagi, sugestie z Państwa strony.Jeśli masz jakiś problem, skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370