|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-360ST | Pojemność: | 135L |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 1800W | Moc grzewcza: | 4500W |
| Częstotliwość: | 40 kHz / 28 kHz | Rozmiar zbiornika wewnętrznego: | 600X500X450mm (L * W * H) |
| Wielkość urządzenia: | 870 * 760 * 805 mm (L * W * H) | Wielkości opakowania: | 930 * 820 * 925 mm (L * W * H) |
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic washing machine |
||
Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego Maszyna do czyszczenia części silnika 135L do usuwania oleju 28 / 40KHz
Specyfikacja
| Model | JP-360ST |
| Pojemność zbiornika | 135L |
| Wewnętrzny wymiar zbiornika | 600X500X450mm (L * W * H) |
| Rozmiar jednostki | 870 * 760 * 805 mm (L * W * H) |
| Wielkość opakowania | 930 * 820 * 925 mm (L * W * H) |
| Przetworniki | 36szt |
| Moc ultradźwiękowa | 1500W |
| Moc grzewcza | 4500W |
| Częstotliwość | 28 / 40KHz |
| Zasilacz | AC 380V 60Hz 3 fazy; AV 220 50Hz 3 fazy |
Obrazy:



Czysty efekt:




Inne podobne modele:
| Model | Rozmiar zbiornika | Tom | Ultradźwiękowy Moc | Ogrzewanie Moc | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt.) | |
| JP-120ST | 500X300X250 | 38L | 600W | 1500W | 12szt |
| JP-180ST | 500X350X300 | 53L | 900W | 1500W | 18 sztuk |
| JP-240ST | 550X400X350 | 77L | 1200W | 3000W | 24szt |
| JP-300ST | 550X450X400 | 99L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-301ST | 800X300X400 | 96L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-360ST | 600X500X450 | 135L | 1800W | 4500W | 36szt |
| JP-480ST | 700X500X500 | 175L | 2400W | 6000W | 48szt |
| JP-600ST | 800X600X550 | 246L | 3000W | 6000W | 60szt |
| JP-720ST | 1000X600X600 | 360L | 3600W | 9000W | 72szt |
| JP-1108ST | 1000X900X600 | 540L | 5400W | 18000W | 108szt |
| JP-1144ST | 1200X1000X800 | 960L | 7200W | 27000W | 144szt |
Skąd mam wiedzieć, jaki rozmiar myjki ultradźwiękowej jest najlepszy dla mojej operacji?
Te dwa punkty, o których powinieneś pomyśleć,
● A co z objętością czyszczenia? W przypadku bardzo małej części stół ultradźwiękowy jest w stanie wykonać tę pracę. W przypadku dużych rozmiarów i dużej objętości należy rozważyć myjkę ultradźwiękową, aby uzyskać najwyższy poziom czystości, zaleca się wielostopniowy system czyszczenia ultradźwiękowego.
● Rozmiar obiektu czyszczącego, który może zmieścić się w koszu całkowicie zanurzonym w wodzie.
Historia:
Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd. została założona w 2007 roku, zgodnie ze strategią rozwoju marki „z siedzibą w Shenzhen, promieniującą w całym kraju, rozwijającą się za granicą”.
Skymen posiada również profesjonalny zespół R&D, który utrzymuje tempo z międzynarodową technologią ultradźwiękową. Namiętny i młody zespół sprzedaży sprzedaje na świat różnymi kanałami.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370