|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | 060S | Pojemność zbiornika: | 15L |
|---|---|---|---|
| Wymiar zbiornika wewnętrznego: | 330 * 300 * 150 mm (dł. X szer. X wys.) | Moc ultradźwiękowa: | 360W |
| Moc grzewcza: | 300W | Czas realizacji: | 7 dni |
| Grzejnik: | 20 ~ 80 ℃ regulowany | ||
| Podkreślić: | ultradźwiękowy środek czyszczący do kąpieli,blat ultradźwiękowy |
||
15L ultradźwiękowa 360W do form, części precyzyjne, zawór 40KHz
Specyfikacja produktu 060S :
| Model | 060S |
| Pojemność baku | 15L |
| Rozmiar zbiornika wewnętrznego | 330 x 300 x 150 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Moc ultradźwiękowa | 360W |
| Moc grzewcza | 300W |
| Częstotliwość | 40 kHz |
| Regulator czasowy | Adjuable 0 ~ 30 minut |
| Podgrzewacz | 20 ~ 80 ℃ |
Efekt czyszczenia:
Jak używać?
1 Napełnij zbiornik wodą
2 włóż przedmioty do zbiornika
3 uruchom ultraosnics i ustaw temperaturę / czas czyszczenia.
Paczka zawiera:
1 x Digital Ultrasonic Cleaner
1 x Kosz czyszczący
1 x instrukcja
Podanie :
Części samochodowe i części do maszyn,
Przyrządy laboratoryjne i medyczne;
Moduł odlewniczy i wtryskowy;
Wszystkie części metalowe / plastikowe nadają się do czyszczenia ultradźwiękowego.
Maszyna, kompaktowa jednostka, do różnych elementów czyszczących!
Co to jest myjka ultradźwiękowa?
Specjalnie zaprojektowane przetworniki przekształcają energię elektryczną w wibracje mechaniczne. Są one przekazywane do płynu czyszczącego, tworząc wiele drobnych pęcherzyków wypełnionych próżnią, które szybko implodują. Proces ten, zwany kawitacją, uwalnia wysokoenergetyczne strumienie cieczy, które usuwają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z powierzchni metalowych, szklanych i plastikowych. Każda powierzchnia mająca kontakt z płynem jest dokładnie czyszczona.
Inne modele do wyboru
| Model | Rozmiar zbiornika | Rozmiar jednostki | Tom | Moc ultradźwiękowa | Częstotliwość ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Regulator czasowy | Temperatura ogrzewania |
| L × W × H (mm) | L × W × H (mm) | (L) | (W) | (kHz) | (W) | (MIN) | (℃) | |
| 010S | 150 × 135 × 100 | 175 × 160 × 210 | 2 | 60 | 40 | 100 | 1-30 | 0-80 |
| 020S | 240 × 135 × 100 | 265 × 165 × 220 | 3.2 | 120 | 100 | 1-30 | 0-80 | |
| 030S | 300 × 150 × 100 | 325 × 180 × 225 | 4.5 | 180 | 200 | 1-30 | 0-80 | |
| 031S | 300 × 150 × 150 | 325 × 180 × 280 | 6.5 | 180 | 200 | 1-30 | 0-80 | |
| 040S | 300 × 240 × 150 | 325 × 265 × 280 | 10.8 | 240 | 200 | 1-30 | 0-80 | |
| 060S | 330 × 300 × 150 | 360 × 325 × 285 | 15 | 360 | 300 | 1-30 | 0-80 | |
| 080S | 500 × 300 × 150 | 530 × 325 × 285 | 22 | 480 | 500 | 1-30 | 0-80 | |
| 100S | 500 × 300 × 200 | 530 × 325x325 | 30 | 600 | 500 | 1-30 | 0-80 |
Bezpłatna usługa Skymen:
Za darmo przed zakupem dostępne są odpowiednie informacje
Bezpłatne eksperymentowanie z technologią czyszczenia
Bezpłatna konfiguracja sprzętu i instalacja sprzętu
Bezpłatne szkolenia dla personelu technicznego i operacyjnego
Zapewnij terminowe i wydajne dostawy akcesoriów do części zamiennych dla wszystkich użytkowników.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370