|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-1360ST | Pojemność czołgów: | 2500ml |
|---|---|---|---|
| Rozmiar zbiornika: | 250*150*80mm | Rozmiar jednostki: | 290*223*185mm |
| Rozmiar opakowania: | 340x250x235mm | Orzecznictwo: | CE, RoHS, FCC ISO9001 |
| Moc (w): | 70 W. | Częstotliwość ultradźwiękowa: | 40KHz |
| Zasilanie: | AC 110 V/AV220 V | GW: | 2,9 kg |
| Kolor: | Biały | Dostawa: | Natychmiast. |
| Pochodzenie: | Guangdong, Chiny (kontynent) | Typ pakietu: | 1 szt./kolorowe pudełko, 4 szt./karton |
| Regulator czasowy: | Możliwość ustawienia 5 odstępów czasowych | Tansducery: | 2 komputery |
| Podkreślić: | 2400-litrowy Oczyszczacz Ultradźwiękowy,Myjka ultradźwiękowa do czyszczenia w gospodarstwie domowym,Myjka ultradźwiękowa do czyszczenia biżuterii |
||
| Model | JP-1360ST |
|---|---|
| Pojemność zbiornika | 2500 ml |
| Moc ultradźwiękowa | 70 W |
| Czasomierz | 5 czasów przedziałów regulowanych |
| Częstotliwość | 40000 Hz |
| Północny Zachód. | 20,9 kg |
| Zasilanie | Przejście prądem prądowym 100 ~ 120V, 50 / 60 Hz; prąd prądowy 220 ~ 240V, 50 / 60 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 250x150x80 mm |
| Wielkość jednostki | 290x223x185 mm |
| Opakowanie wewnętrzne | 340x250x235 mm |
| Wielkie opakowanie kartonowe | 555*375*525 mm |
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370