|
Szczegóły Produktu:
|
| Pojemność zbiornika: | 1000 x 600 x 600 mm (dł. X szer. X wys.) | ultradźwiękowe częstotliwości: | 28khz / 40khz |
|---|---|---|---|
| maksymalna moc ultradźwiękowa: | 3600W | Grzejnik: | Dostosuj od 20 do 95 |
| Opcjonalne: | system filtracji oleju | Zegar: | 1 ~ 99 godzin |
| Moc grzewcza: | 9 kW, płyta grzewcza | materiał: | Ze stali nierdzewnej |
| Podkreślić: | ultrasonic washing machine,ultrasonic cleaning unit |
||
Ultraosnic cleaner to skuteczne narzędzie czyszczące dla firm przemysłowych, warsztatów, energetyki i przemysłu morskiego, w tym do czyszczenia części silnika, takich jak:
tłoki
wrzeciona zaworów
wtrysk paliwa
Głowice cylindrów
intercoolery
Części silnika
wymienniki ciepła
Konserwacja pompy paliwa
sprzęt i elementy filtrująceCzyszczenie ultradźwiękowe znacznie zwiększa natężenie przepływu filtra, żywotność, niezawodność i wydajność
Funkcje:
1. Zbiornik ze stali nierdzewnej ma odporność na zużycie i długą żywotność.
2. pojemność zbiornika: 360 litrów
3. z koszem ze stali nierdzewnej
4.Użyj tylko wody w płynie lub przemysłowego alkoholu i rozpuszczalnika, aby uzyskać wyższe wymagania dotyczące czyszczenia
5. mikrokontroler mikroukładu kontroli przemysłowej. Elastyczne sterowanie płytkami drukowanymi, bardziej bezpieczne i stabilne
6. z drenażem, koszem, pokrywką i kółkami wielokierunkowymi
7. Przetwornik: technika koreańska
8. Płytka PCB to niezależna produkcja badawczo-rozwojowa opracowana przez skymen
9. Może być stosowany do czyszczenia żeliwa, stali, stali nierdzewnej, mosiądzu, brązu
Specyfikacja i modele:
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 KHz / 28 KHz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 360 litrów |
| Transduktor | 72szt |
| Regulator czasowy | 1-99 godzin regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja od 20 ° C do 95 ° C |
| Zasilacz | AC380V, 3 fazy / 50 Hz AC 220 V, 3 fazy / 60 Hz |
| Moc grzewcza | 12000 W. |
| Moc ultradźwiękowa | 3600 W. |
| Generator | 2 szt |
| Przetwornik ultradźwiękowy | 4 szt |
| Rozmiar zbiornika (DxSxW) | 1000 x 600 x 600 mm |
| Rozmiar jednostki | 1250 * 1220 * 830 mm |
| Wielkość opakowania | 1370 * 1310 * 1125 mm Drewniana obudowa |
Co może zrobić myjka ultradźwiękowa?
Ultradźwięki skutecznie usuwa:
węgle
lakiery i farby
produkty petrochemiczne
olej i smar
wióry metalowe
smary
rdza
substancje rakotwórcze
polimery
Przewaga konkurencyjna myjki ultradźwiękowej:
Zdjęcia produktu:
![]()
![]()
JP-720G są wyposażone w systerm flitracji, aby pomóc w przetwarzaniu oleju
![]()
![]()
Przed i po użyciu myjki ultradźwiękowej:
![]()
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370