|
Szczegóły Produktu:
|
| aplikacji: | Czysta biżuteria, dentystyczna | materiał: | SUS304 + ABS |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 70W | Zegar: | 5 ustawień timera |
| Pojemność zbiornika: | 168 * 126 * 64 mm | Wielkość urządzenia: | 228 * 218 * 157 mm |
| Podkreślić: | mały myjka ultradźwiękowa,ultradźwiękowy środek do czyszczenia biżuterii |
||
Myjka ultradźwiękowa to urządzenie wykorzystujące ultradźwięki do usuwania brudu z biżuterii, okularów, narzędzi dentystycznych, pedicure
JP-1200FT to 1,2-litrowy myjka ultradźwiękowa, produkt Skymen Design. z odpinanym czołgiem, jest najpopularniejszym modelem na rynku Europy Północnej.
Specyfikacja:
| Model | JP-1200FT |
| Moc ultradźwiękowa | 70W |
| Częstotliwość | 40 kHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 1,2 L |
| Regulator czasowy | 5 Ustawienia cyfrowego zegara |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 168 * 126 * 64 MM |
| Rozmiar jednostki | 230 * 200 * 160 MM |
| Wielkość opakowania | 235 * 203 * 167MM |
| północny zachód | 2,3 kg |
| GW | 2,7 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |
Cechy:
Tworzy to potężną akcję "szorowania", która dostaje się nawet w najdrobniejsze miejsca. Jak możesz sobie wyobrazić, jest to ogromna zaleta przy czyszczeniu instrumentów dentystycznych
Zdjęcie produktu:
Przed i po użyciu Ultraosnic Cleaner:


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370