|
Szczegóły Produktu:
|
| Zbiornik materiału: | nierdzewny SUS304 | Materiał obudowy: | ABS |
|---|---|---|---|
| Moc: | 35 W | Częstotliwość: | 4000 Hz |
| Zegar: | 18 ustawień timera | Kolor: | szaro-niebieski |
| Pojemność: | 600 ml | Wielkość urządzenia: | 206 × 152 × 132 mm |
| Kolor: | niebieski | ||
| Podkreślić: | mały myjka ultradźwiękowa,ultradźwiękowy zmywacz do warzyw |
||
Praktyczny środek czyszczący Ultraosnic
Specyfikacja:
| Model | JP-890 |
| Moc ultradźwiękowa | 35W |
| Częstotliwość | 40 KHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 600 ml |
| Regulator czasowy | 18 Ustawienia timerów |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 155 x 95 x 52 mm |
| Rozmiar jednostki | 206 x 152 x 132 mm |
| Kolorowe pudełko | 245 × 175 × 165 mm |
| Wielkość kartonu | 545 × 510 × 355mm, 12szt / karton |
| północny zachód | 0,9 kg |
| GW | 1,1 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |
Funkcje:
Film pokazuje, jak działa ultra-czysty odkurzacz:
https://youtu.be/pOCjBacxwTQ
Zestaw złożony z ultraosnicowych clenaerów, w tym zbiorników ultradźwiękowych + koszyk + uchwyt na zegarek

18-krotny cykl czyszczenia

Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370