|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | ABS, stal nierdzewna | Pojemność zbiornika: | 155 × 95 × 52 mm |
|---|---|---|---|
| Pojemność: | 600 ml | Wielkość urządzenia: | 206 × 152 × 132 mm |
| Zegar: | 18 cykli czasowych | Ultradźwiękowe: | 35W |
| Częstotliwość: | 40K Hz | Napięcie: | AC100-120V, 22-240V |
| Kolor: | Srebro | ||
| Podkreślić: | small ultrasonic cleaner,ultrasonic vegetable cleaner |
||
| Model | JP-890 |
| Moc ultradźwiękowa | 35 W (przetwornik 1-przewodowy) |
| Częstotliwość | 42 KHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 0,6 L |
| Regulator czasowy | 18 Ustawienia cyfrowego zegara |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 155 x 95 x 52 mm |
| Rozmiar jednostki | 206 x 152 x 132 mm |
| Kolorowe pudełko | 245 × 175 × 165 mm |
| Wielkość kartonu | 545 × 510 × 355mm, 12szt / karton |
| północny zachód | 0,9 kg |
| GW | 1,1 kg |
| Certyfikat | CE / RoHS / FCC / PSE / ISO9001 |
Zdjęcia szczegółowe:




Informacje o firmie :

Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370