|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Dom ze stali nierdzewnej, zbiornik 304 | Moc ultradźwiękowa: | 600W |
|---|---|---|---|
| Zegar: | 1 ~ 30 minut, cyfrowa regulacja | Moc grzewcza: | 500W |
| Grzejnik: | normalny ~ 80 stopni Celsjusza | Zasilanie: | 110V/220v |
| Gwarancja: | 1 rok | Pojemność: | 30L |
| Wymiar zbiornika: | 500 x 300 x 200 mm | ||
| Podkreślić: | skymen ultrasonic cleaner,stainless steel ultrasonic cleaner |
||
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 30 l |
| Regulator czasowy | 1-30 minut, zegar cyfrowy |
| Podgrzewacz | 20 ° C do 80 ° C |
| Zasilacz | Prąd przemienny 100 ~ 120 V, 50/60 Hz |
| Prąd przemienny 220 ~ 240 V, 50/60 Hz | |
| Moc ultradźwiękowa | 600 W Regulowany |
| Moc grzewcza | 500 W, ogrzewanie cyfrowe |
| Rozmiar zbiornika | 500 x 300 x 200 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Rozmiar jednostki | 530 x 325 x 325 mm (dł. X szer. X wys.) |
| wielkość paczki | 635 x 405 x 390 mm (dł. X szer. X wys.) |
| NW / GW | 15,0 kg / 16,0 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
![]()
![]()
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370