|
Szczegóły Produktu:
|
| Pojemność zbiornika: | 1500 * 1000 * 1000 (DxSxW) | ultradźwiękowe częstotliwości: | 28 kh |
|---|---|---|---|
| maksymalna moc ultradźwiękowa: | 10,8 kW | Grzejnik: | Ustawiono temperaturę pokojową na 95 |
| Opcjonalne: | system filtracji oleju | Zegar: | 1 ~ 99 godzin |
| Moc grzewcza: | 36KW, płyta grzewcza | materiał: | Ze stali nierdzewnej |
| Podkreślić: | ultrasonic cleaning device,ultrasonic washing machine |
||
Zbiornik ultradźwiękowy o mocy 28 khz do czyszczenia części morskich
Co potrafi ultraosnic?
Środki czyszczące ultradźwiękowe usuwają brud, oleje, smary, węgiel, rdzę i inne rodzaje zanieczyszczeń, które nagromadzają się w silnikach i częściach mechanicznych. Rowki, wewnętrzne przejścia, uszczelki i inne trudno dostępne miejsca są łatwo oczyszczane, co eliminuje konieczność wielokrotnego demontażu i ponownego składania skomplikowanych części. Gaźnik, tłoki, głowice cylindrów, części aluminiowe i zaciski hamulcowe to tylko kilka przykładów komponentów, które są dokładnie czyszczone bez ręcznego szorowania w myjce ultradźwiękowej
Podstawy
Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego: | |
| Model | JP-1216ST |
| Wymiary zbiornika ultradźwiękowego (mm) | 1500 * 1000 * 1000 |
| Ovel wszystkie wymiary (mm) | 1750 * 1300 * 1500 |
| Max. Pojemność | 1500 L / zbiornik |
| Sprawa budowlana | SUS304 (Dostępne lustrzane odbicie) |
| Zbiornik konstrukcji | SUS304 |
| Numer przetwornika | 216 szt |
| Moc ultradźwiękowa (maks.) | 10800W |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 kHz |
| Zakres temperatury | Temperatura pokojowa ~ 99C regulowana |
| Moc grzewcza | 36KW |
| Regulator czasowy | 1 ~ 99h |
| Drenaż | 1 2/1 "Zawór |
| Pokrywa i koszyk | Dostępne, materiał: SUS304 |
| Czyszczenie napięcia w zbiorniku | Faza AC220V / AC380V 3-fazowa |
| Napięcie generatora | Faza AC110V / 220V 1 |
| cechy | Do czyszczenia dużych części Indsutrial; Wielokierunkowe kółka z hamulcem; |
Cechy:
1) Pojemność 1500 litrów, aby załadować turbosprężarki. Dostosuj rozmiar jest mile widziany
2) Masa ładunku: 150 kg
3) Czas ustawiany od 1 sekundy do 99 godzin. Musisz tylko ustawić czas i odejść, aż skończy się pranie.
4) Ze względu na najbardziej aktywny tryb ultraosnic od 50 do 60 ° c, urządzenie ultradźwiękowe będzie wyposażone w grzałkę. Ogrzać do 95 ° C
Jak działa myjka ultradźwiękowa?
1 Napełnij zbiornik wodą; 
2 Włożyć zapałki do środka, elementy czyszczące powinny całkowicie zanurzyć się w wodzie.
Aby usunąć olej, potrzebne są chemikalia.


3 Ustaw czas prania i temperaturę:
Połóż pokrywkę i poczekaj, aż skończy się pranie. 
Przed i po użyciu myjki ultradźwiękowej:
Aby usunąć rdzę, brud 

Pakiet
Pakowanie, ładowanie, czas dostawy | |
Jednostka pakująca | 1 zestaw / drewniana skrzynka |
Metoda pakowania | Eksportuj drewniane pudełko |
Port ładowania | Shenzhen / Hongkong |
Czas dostawy | Około 20 dni roboczych |
Minimalna ilość zamówienia | 1 zestaw |
Metoda transportu | Ekspresowa firma / powietrze / morze |
Zdjęcia z fabryki: 
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370