|
Szczegóły Produktu:
|
| Zbiornik materiału: | nierdzewny SUS304 | Materiał obudowy: | ABS |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 70W | Zegar: | 5 ustawień timera |
| Pojemność zbiornika: | 168 * 126 * 64 mm | Wielkość urządzenia: | 228 * 218 * 157 mm |
| Podkreślić: | small ultrasonic cleaner,ultrasonic vegetable cleaner |
||
RoHS 1,2 litra Zdejmowany szary ultradźwiękowa z funkcją Degas
Specyfikacja:
| Model | JP-1200FT |
| Moc ultradźwiękowa | 70 / 35W (1 szt. Przetworników) |
| Częstotliwość | 40 kHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 1,2 L |
| Regulator czasowy | 5 Ustawienia cyfrowego zegara |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 168 * 126 * 64 MM |
| Rozmiar jednostki | 230 * 200 * 160 MM |
| Wielkość opakowania | 235 * 203 * 167MM |
| północny zachód | 2,3 kg |
| GW | 2,7 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |
Cechy:


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370