|
Szczegóły Produktu:
|
| Zbiornik materiału: | SUS304 | Pojemność zbiornika: | 750 ml |
|---|---|---|---|
| Pojemność zbiornika: | 150 * 130 * 50 mm | Moc ultradźwiękowa: | 35W |
| ultradźwiękowe częstotliwości: | 42 KHz | Wielkość urządzenia: | 200 * 175 * 145 |
| Napięcie: | AC110 ~ 120V; AC220 ~ 240V | Wtyczka: | Standardowa wtyczka US / UK / AU / EU |
| Podkreślić: | ultrasonic vegetable cleaner,ultrasonic jewelry cleaner |
||
750 ml Przenośny ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia z panelem dotykowym
Ultrasoaniczna czystość jubilerska JP-900S zalety poniżej.
1. Aby wyczyścić sprawnie.
2. Brak uszkodzeń biżuterii.
3. Bardziej przekonujący. Możesz wyczyścić swoje klejnoty w dowolnym momencie i znowu je mieć.
Specyfikacja produktu
| Częstotliwość | 42 kHz |
| Moc | 35W |
| Pojemność | Razem 750ml (maksymalna linia: 550ml) |
| Rozmiar zbiornika | 150 * 135 * 50 mm |
| cechy | 1. Niebieskie światło LED |
| 2. Czas trwania przerwy: 180s / 270s / 360s / 450s / 90s | |
| 3. Spadaj z 60s do 1s w ostatniej minucie | |
| 4. Czystość: biżuteria / zegarki / pierścionki / naszyjnik / kolczyki / diament | |
| Materiał | Obudowa: ABS |
| Pokrywa: przezroczysty AS | |
| Umywalka: stal nierdzewna 304 | |
| Akcesoria | 1.Watch holder |
| 2. Uchwyt CD | |
| 3. Koszyk z oznaczeniem maksymalnego poziomu | |
| Zatwierdzenie | Euro: CE-EMC / LVD, ROHS |
| USA: FCC | |
| Rozmiar jednostki | 216 x 175 x 130 mm |
| Opakowanie jednostkowe | 240 × 200 × 200 mm |
| GW / jednostka | 1,2 kg / szt |
| NW / jednostka | 1,0kgs / unit |
| Ilość | 6 sztuk / CTN |
| Opakowanie zewnętrzne | 615 × 255 × 415mm |
| GW / CTN | 8,0 kg |
| NW / CTN | 6.0kgs |
| Ładowanie kontenera | 20'GP: 2340szt |
| 40'GP: 4920 sztuk | |
| 40'HQ: 5904 sztuki |
Kontrola jakości:
1. Kontrola materiału:
QC i inżynierowie przeprowadzają surową kontrolę surowca krok po kroku, aby zapewnić jakość produktu.
2. Sprawdzanie sprzedaży:
My sprzedawca również sprawdzi proces produkcji, aby zapewnić maszynę w 100% zgodnie z próbką
3.100% kontrola produktu:
100% kontroli produktów podczas produkcji, standardowa jednostka będzie poddawana testom przez co najmniej 4 godziny, dostosowana maszyna przetestuje co najmniej 2 dni przed dostawą.
4. Zawsze staramy się robić doskonale:
Wszyscy w Skymen staraliby się najlepiej rozwiązywać problemy razem z tobą.
Usługa Logosit & Transportation
Próbki są wysyłane przez DHL, UPS.FEDEX, EMS TNT. Wybieramy szybki i niezawodny sposób dostawy.
Zaoszczędź na wysyłce i bezpieczniej przy dostawie, gdy kupisz więcej niż jeden przedmiot.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370